YEME-İÇME Nilay Yalçınkaya

ŞEHİRİN EN SAĞLIKLI 5 ADRESİ

Sağlıklı ve kaliteli beslenmek isteyenlere İstanbul'un en iyi beş sağlıklı adresini mercek altına aldık


1. Level Up

Teşvikiye’de bulunan Level Up Smoothie&Healthy Food Bar sizlere özel hazırlanan tariflerle çeşitli smoothieler, meyve suları, salatalar gibi taze yiyecek ve içecekler sunuyor. Taptaze hazırlanan bu besinler sizin gün içinde daha enerjik olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda zengin smoothie menüsüyle veganların gözde mekanlarından biri diyebiliriz. Tel: 0212 227 00 90

 

2. BLENDED

Blended özenle seçilen yeşillikleri meyvelerle karıştırıp sizlere taptaze içecekler hazırlıyor ve bunların sunumunda cam şişe sunuyor. İçeceklerin yapımında sadece yeşilliklerin suyunu değil liflerini de kullanarak daha tok kalmanıza ve kalori ihtiyacınızın dengelenemesine yardımcı oluyor. İnternetten bir tıkla sipariş verebiliyorsunuz.

0212 236 29 80

BLENDED

 

3. PLUS KITCHEN

Sağlıklı bir şeyler yiyip formda kalmak istiyorsanız Plus Kitchen’de size uygun yiyecek ve içecekler bulmanız mümkün. Çorbadan mezelere geniş bir menüye sahip olan Plus Kitchen’ın özellikle zeytinyağlılarını denemenizi tavsiye ederiz. Diyet yapanlar için şekersiz tatlı seçenekleri de bulunuyor. Zorlu Center, Uniq AVM, Teşvikiye şubelerine uğrayabilirsiniz.

0212 353 62 78


4. ATALIER RAW

Atalier Raw sizlere sindirimi ve emilimi kolay çeşitli besinler hazırlayıp sunuyor.Ürünlerinde şeker, yağ, tatlandırıcı, gluten gibi katkı maddeleri kullanmıyor ve gün içinde tüketmediğiniz vitamin ve minarelleri almanızı sağlıyor. Raw food’la enerjinizi yükseltmeyi, toksinlerden arınmayı, hücre onarımını ve bağışıklık sistemini güçlendirmeyi hedefleyen Atalier Raw aynı zamanda peynirden yoğurda kadar her türlü ürünü sizler için hazırlıyor.

0212 265 8485

 

5. LOKANTA MAYA

Karaköy’de bulunan Lokanta Maya, lezzetli yemekleriyle nam salmış bir adres. Her gün menüsü değişen restoran, kullandığı malzemelerin taze olmasına dikkat ediyor. Özellikle başlangıç menüsünü mutlaka deneyin deriz. Birbirinden sağlıklı ve lezzetli yiyecekler sizi bekliyor.

0212 252 6884