ŞEHİR REHBERİ allmagazine

ŞEHRİN NABZINI TUTUYORUZ

25 - 28 Şubat 2016 tarihler arasında konser, sergi, tiyatro ve partiler dünyasında neler oluyor? Bu haberi okumadan program yapmayın.

Şehirde olan biteni yakından takip etmesiyle bilinen Billur Somer, all.com.tr takipçileri için şehrin nabzını tutuyor. Bakalım konser, sergi, tiyatro ve partiler dünyasında neler oluyor? Bu haberi okumadan program yapmayın. Bizden söylemesi!

persembe oktem&aykut sergi

25 Şubat 2016 – Perşembe: Francesco Albano’nun Türkiye’deki üçüncü kişisel sergisi ‘Bir Ada İhtimali’ Öktem&Aykut Galeri’de 25 Şubat günü açılacak ve 19 Mart tarihine kadar gezilebilecek. Kütlesini yitirmiş beden formlarından yola çıkarak ürettiği heykellerle tanınan Albano’nun, başlığını Michel Houellebecq’in 2005 tarihli romanından alan bu sergisinde çizimleri de izlenebilecek.

cuma-if gökkuşağı parti

26 Şubat 2016 – Cuma: !f İstanbul’un ilk yılından beri şehrin tüm renklerinin birlikte kutlandığı !f Gökkuşağı partisi 15 yaşında! 26 Şubat’ta Babylon Bomonti’de gerçekleşecek olan parti, bu yıl !f Gökkuşağı seçkisinin en kıvrak filmi, Berlin’in artık dünyaca ünlü underground müzikleri ile bezeli Arzu Seni Özgür Bırakacak’tan esinleniyor. Üstelik parti sırasında içinizdeki renkleri dışa vurmak için Atölye İstanbul’a uğrayıp, MAC ürünleri ile yapılan renkli makyajı deneyebilirsiniz.

cumartesi-souq

27 Şubat 2016 – Cumartesi: Souq Karaköy, 27-28 Şubat tarihlerinde, en beğenilen temalarından ZİYAFET ile tekrar kuruluyor. Souq Ziyafet’in bu seferki katılımcıları arasında Dino Ayvalık zeytinyağları, Güzel Gıda’nın süper gıdaları, Nino’nun ekşi maya ekmek ve lezzetleri, Petra Coffee’nın artizanal kahveleri, Yeme İçme İşleri’nin ekmek arası lezzetleri, Datlı Maya’nın vegan ve glutensizleri, Blended’ın yeşil içecekleri ve daha bir çok lezzet yer bulacak. Souq Ziyafet’i 11:00- 19.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

pazar-Chris-de-Burgh

28 Şubat 2016 – Pazar: 70’lerden günümüze hiç eskimeyen, birbirinden kıymetli şarkıların ismi Chris de Burgh kadife sesi ve benzersiz sahne şovuyla 28 Şubat gecesi İstanbul’a mücevher gibi bir gece yaşatacak. Chris de Burgh “The Lady in Red”, “Don’t Pay the Ferryman”, “A Spaceman Came Travelling”, “The Traveller” gibi klasiklerini Ülker Sports Arena’da İstanbullu hayranlarına icra edecek.