ŞEHİR REHBERİ allmagazine

ŞEHRİN NABZINI TUTUYORUZ

Bu haberi okumadan hafta sonu programını yapmayın. Bizden söylemesi!

Şehirde olan biteni yakından takip etmesiyle bilinen Billur Somer, all.com.tr takipçileri için şehrin nabzını tutuyor. Bakalım konser, sergi, tiyatro ve partiler dünyasında neler oluyor? Bu haberi okumadan hafta sonu programını yapmayın. Bizden söylemesi!

18 mart

18 Mart 2016 – Cuma: BBC World’ün western rock ve indie rock’ı Türkiye müziğiyle buluşturan müzisyen olarak tanımladığı Gaye Su Akyol, 18 Mart Cuma akşamı Babylon Bomonti’de sahne alacak. Bestesi ve güftesi kendine ait olan eserleriyle hazırladığı ilk uzunçaları “Develerle Yaşıyorum” ile Gaye Su Akyol, bas, davul, gitar triosuna eklediği yerel çalgılara eşlik eden kadife sesi ve Doğu-Batı sentezi oluşturan müziğiyle izleyiciyle buluşacak.

19 mart

19 Mart 2016 – Cumartesi: Detroit usulü house sevdalısı, Vesvese ve FOC Edits girişimlerinin öncüsü, şehrin müstesna plak dükkanlarından Analog Kültür’ün kurucusu Kaan Düzarat 19 Mart Cumartesi gecesi Beşiktaş’taki Kosmos’da çalacak. Groove, house, pyshce ve edit soundları ile güzel bir gece geçirmek için kaçırmayın!

20 mart

20 Mart 2016 – Pazar: İngiliz yazar Nick Hornby’nin günceli kalbinden yakalayan komedisi, DOT’un yeni oyunu “Bunu Ben de Yaparım!”da İbrahim Selim tek kişilik enfes bir oyunculuk gösterisi sunuyor. Pazar günü 17:00’de izleyebilirsiniz.

21 Mart 2016 – Pazartesi: Münferit ve Gaspar ile tanıdığımız Ferit Sarper’in en yeni açtığı yer Reşitpaşa’da bir köfte piyazcı. Yanlış duymadınız, Yasu Baba Köfte Salonu ismiyle açılan mekan sade dekorasyonu ve iyi yemekleriyle dikkat çekiyor. Özellikle Maslak, Etiler gibi çevre ilçelerde çalışan beyaz yakalılar mekanı tıka basa doldurmadan deneyin.