ŞEHİR REHBERİ allmagazine

ŞEHİRİN NABZINI TUTUYORUZ

01 - 06 Mart 2016 tarihleri arasında konser, sergi, tiyatro ve partiler dünyasında neler oluyor? Bu haberi okumadan program yapmayın.

Şehirde olan biteni yakından takip etmesiyle bilinen Billur Somer, all.com.tr takipçileri için şehrin nabzını tutuyor. Bakalım konser, sergi, tiyatro ve partiler dünyasında neler oluyor? Bu haberi okumadan program yapmayın. Bizden söylemesi!

Processed with VSCOcam with a6 preset

1 Mart 2016- Salı: Nupera, Odakule’deki yerini kapadıktan sonra Etiler’deki Backyard’a taşınmıştı. Özellikle güzel havalarda bahçesinde vakit geçirmekten keyif aldığımız bu mekan, şimdi salı günleri gerçekleşen canlı caz performansları ile ilgi çekiyor.

2 Mart- Çarşamba: After Work Partiler geri dönüyor! Çarşamba akşamı İstanbul’un en trend mekanlarından Karaköy Goya‘da hem eğlence hem de özel bir business network oluşumunu hedefleyen organizasyon için yerinizi ayırtın. Partinin müzikleri ise Ünlü Dj Murat Tokuz önderliğinde Enis Celenk ve Ogün Kayımoğlu ‘ndan.

persembe-Hozier Poster

3 Mart- Perşembe: “Take Me To Church”  şarkısıyla listelerde üst sıralara yerleşen İrlandalı indie rock müzisyeni Hozier, kendi adını taşıyan ilk albümünün Avrupa turnesi kapsamında 03 Mart Perşembe günü Pozitif deneyimiyle Volkswagen Arena’da hayranlarıyla buluşacak.

4 Mart- Cuma: Bu aralar İstanbul’un en yeni ve hip mekanlarından biri Nişantaşı Atiye Sokak’ta açılan Wanda. Çeşme Hacımemiş’in en hit restoranlarından biri olan Alarga’nın işletmecisinin açtığı mekan özellikle bar dekorasyonu ve şef Gabriel Sponza’nın elinden çıkan lezzetli yemekleri ile herkesin dilinde. Cuma gecesi denemek isterseniz şimdiden yerinizi ayırtın.

5 Mart-Cumartesi: Evren Besta (Evren Barış) ve Yasin (E. Yasin Vural) ikilisinin Ankara’dan yaydığı hip hop projesi Mode XL, 05 Mart gecesi yeniden Babylon’da! Hemen ardından Midnight Session’da müzik tarihine kazınmış kült oluşumlardan Cartel ve Karakan’dan Kabus Kerim setin başına geçecek ve Anadolu pop ve Türkçe psikedelik müziğini kendine özgü tarzıyla baştan yaratan setleriyle dinleyicileri coşturacak.

pazar-popup kadıköy

6 Mart-Pazar: Brunelle’de gerçekleşecek olan ve 15 tasarımcının çalışmalarının yer alacağı Pop-Up Kadıköy Tasarım Pazarı’nda seramik, heykel, takı, t-shirt, ahşap ürünler, çanta gibi pek çok farklı çeşit tasarım ürün bir arada olacak.