YAŞAM Ezgi Şuekinci

AÇIK HAVADA POPCORN KOKUSU!

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, İstanbul’un saklı cenneti Sultan Park’ta sinema günleri başlıyor!

 

Swissôtel The Bosphorus, İstanbul, Bosh Ev Aletlerinin katkılarıyla açık havada sinema günlerini başlatıyor. Şehrin yoğun dinamiğinden ve karmaşasından uzaklaşmak isteyenler 6 ve 13 Ağustos tarihleri arasındaki Pazartesi günleri saat 21:00’da şehrin saklı cenneti Sultan Park’ta buluşuyor.

Katılımcıları sinema keyfinin yanı sıra Swissôtel The Bosphorus, İstanbul ve Bosh tarafından hazırlanacak lezzetli atıştırmalıklar ve patlamış mısır da bekliyor. Ayrıca dünya markası Bosh, misafirlere sağlıklı, pratik ve lezzetli karışımlar hazırlamayı çok daha kolaylaştıran yeni blender serisi ve VitaExtract Yavaş/Soğuk Sıkım Meyve Sıkacağı ile hazırlanan hem sağlıklı, hem lezzetli hem de yaz gecelerini ferahlatan içecekler de ikram edecek.

6 Ağustos Pazartesi akşamı Woody Allen’in yönetmenliğini üstlendiği, başrollerini Owen Wilson ve Rachel Mcadams’ın paylaştığı “Midnight in Paris”, 13 Ağustos Pazartesi akşamı ise oyuncu kadrosunda Mahershala Ali, Shariff Earp, Duan Sanderson Janelle Monáe ve Naomie Harris gibi isimlerin bulunduğu Moonlight filmi perdedeki yerini alacak. Yemyeşil bir doğanın içerisinde bulunan Sultan Park, huzurlu saatlerin adresi olacak.

YAZI EZGİ ŞUEKİNCİ