ÜNLÜLER allmagazine

VLOGGER’LAR ARASINDA BİR YAKIŞIKLI

John Mayer ani bir kariyer değişikliği kararıyla hepimizi şaşırttı. Güzel kadınlarla ilgilendiğini biliyorduk ama bu bizi biraz şaşırttı!

Romantik sesiyle yıllardır kalbimizi titreten John Mayer müziği bırakıyor ve hem de güzellik vlogger’ı olmak için! “Skincare Secrets with John” adıyla açtığı kanalında yayınladığı ilk videosuyla çok başarılı olduğunu gördüğümüz Mayer’e yeni yolunda başarılar diliyoruz!

Veee… Kandırdık! Ama John da bizi Snapchat’te kandırmıştı,   hatırlayın! Geçen gece bakım rutinine yer verdiği Snapchat hikayesinde Mayer, güzellik vlogger’ı stereotipini alaycı ve abartılı bir şekilde canlandırmıştı.

Gelelim işin önemli kısmına: İşte John’dan öğrendiğimiz küçük bakım hileleri…

  1. Fiyat dengelemekte fayda var. Pahalı bir nemlendirici kullanıyorsanız, öncesinde yüzünüzü ucuz bir sabunla yıkayın!
  2. John videosuna “gece-nemlendirme rutini” diyerek başlıyor. Yani üşengeç olmayın, yüzünüzü günde birçok kez nemlendirmeniz gerekiyor.
  3. “Ürünü direk yüzünüze uygulayın.” Elinizi kullandığınızda kreminizin bir kısmı ziyan olur.
  4. Daha küçük paketlenmesine rağmen daha pahalı satılan göz kremlerini bütün yüzünüze uygulayın, sonuçtan memnun kalacaksınız.
  5. John’un bu gece rutininde kullandığı ürünlerin fiyatı 1.000 doları aşıyor. Peki bu durum bütçesini nasıl dengeliyor? Yok denebilecek kadar az dış macunu kullanarak tabii ki!

Doğrusunu, yanlışını tartışmayacağız elbette ama devamını heyecanla bekliyoruz! Takipteyiz John! 😊