ÜNLÜLER allmagazine

VAHŞİ VAHŞİ BATI

MTV Video Müzik Ödülleri sahiplerini buldu. Ama bu defa biraz sakin miydi sanki? VMA’s sansasyon rehberi, hemen şimdi burada!

Müzik patronları, moda dünyasının mermer masasının arkasındaki koltukta, artık rahatça dönüp durur oldular. Ve bu yüzden, moda severlere de MTV Video Müzik Ödülleri’ni izlemek için bir sebep daha çıktı tabii. 2016 yılının son büyük olaylarından biri olan ödül gecesinde öne çıkanlar, hiç kuşkusuz Riri ve Beyonce. Rihanna sergilediği dört performansta da hem stili, hem de kendinden geçtiği yoğun anlarla yine, yeniden herkesin dilinde ve klavyesinde! Ama ana kraliçe Beyonce’nin, sevimli arısı Blue Ivy ile MTV Video Müzik Ödülleri’nin beyaz halısından süzülürken her yeri masmaviye boyadığı ansa, sanki daha bir görülmeye değerdi.

Ve neticede, bu yılki MTV Müzik Ödülleri, bir hayli sakin ve sansasyonsuz geçti, bir önceki yılların dramalarını birazcık özletti sanki. Nerede Miley Cyrus’ın saçmalıkları, nerede Kanye West’in sahneye atlayıp mikrofon kapmaları?! Siz de bizler gibi biraz aksiyon için çırpınıyorsanız, sansasyon dolu bir geçmişe yolculuk, aşağıda sizi bekliyor.

1. Miley Cyrus’ın Robin Thicke’ye twerk işkencesi, 2013

2. Kanye’nin Taylor Swift ödül alırken sahneye atlayarak mikrofonu kapışı, 2009


3. Britney Spears ve Madonna’nın şehvetli paylaşım anı, 2003

4. Üç kelimelik tasvir anı; Etten Lady Gaga, 2010

5. Beyonce’nin Blue Ivy yolda deyişi, 2011

6. Britney Spears’ın Gimme More performansında yere yapışması, 2007