ÜNLÜLER Bağlan Keskin

ÜZÜLMEYİN KIZLAR HALA UMUT VAR!

Hayatın her zaman alt üst gitmeyeceğinin en büyük kanıtı Lindsay Lohan. Yeni erkek arkadaşı Egor Tarabasov’un tatil görüntüleri bunu kanıtlıyor.

Parti kızı Lindsay Lohan, kötü günlerinden sonra artık çok mutlu. Nereden mi biliyoruz? Yakışıklı erkek arkadaşı Egor Tarabasov’la tatil görüntülerinden! Bu mutlu günlere kadar başına neler gelmişti, şöyle bir bakalım mı? Lindsay’de, eskiden çok fazla olan şu “kendini yok etme dürtüsü”, özellikle ünlülerde oldu mu, tadı bir ayrıdır! Gerçek bir tüketim çılgınlığıyla, partilerde masalardan inmeyip dibi boylamak bahsettiğim bu kendini yok etme dürtüsü. Buna benzer olayları, kendi adıyla bir marka haline getiren, bir dönemin it girl’ü Lindsay Lohan, Kardashiam sansasyonlarından çok önce vardı, bir de öyle düşünün. Dönemin diğer yıkıcı güçleri Britney Spears ve Paris Hilton’la gerçek birer efsaneydiler. Lindsay’nin zirve çılgınlık dönemini mahkemeler, alkol ve madde bağımlılığı ve çeşitli başka sorunlar kovaladı. Ve onun hikayesi, herkesin içindeki kendini yok etme dürtüsünü tatmin ediyor. Ama kendisi sönmeyen bir yıldız, bitmeyen bir masalın kahramanı. Yaşadıkları kimileri için ibret hikayesi olsa da benim için adeta bir rockstar! Şimdi, hayatının o peri masalı bölümü, yeniden hortladı. Kendisinden yedi yaş küçük erkek arkadaşı Egor Tarabasov onu çok seviyor ve çok mutlular. Yani erkek arkadaşın zor bulunduğu şu dönemde, kıskanılacak bir ilişkisi var! Üstelik genç sevgilisi Egor bir Rus emlak milyarderinin oğlu!

Yani diyeceğim o ki Lindsay için her şeyin bittiğini düşünenler nasıl yanıldılarsa kendiniz için de hiçbir şeyin bittiğini düşünmeyin. Onun gibi fantastik duygularla bu hayata bağlıysanız eğer, o prens elbet karşınıza çıkacaktır. Lindsay’in başına ne geldiyse, hayalperestliği yüzünden geldi. İnsanlar ve yaşadıklarınız sizi ne kadar aşağıya çekmeye çalışsa da Lindsay gibi umut etmekten ve hata yapmaktan vazgeçmeyin. Lindsay Lohan düşmüş bir yıldız değil, bir hayat ikonu. Bence…lindsayin paylasimi