ÜNLÜLER allmagazine

ŞEYTAN GUCCI GİYER!

Suicide Squad’ta Joker’e yeni gülüşünü bahşeden Jared Leto, kırmızı halıda o kült karaktere meydan okuyor! Nasıl mı? Tam olarak şöyle

Haftanın en beklenen olayı, tartışmasız bu cuma vizyona girecek olan Suicide Squad. Daha

film vizyona girmeden bu en kötü karakterler, kötülerin iyilerden daha cesur ve belki de daha iyi moda tercihleri yapabildiklerini bizlere tekrar kanıtladı. (bkz. Devil Wears Prada) Bazı oyuncular ise senaryodan kopamadılar ve kırmızı halı tercihlerinde hayat verdikleri karakterlerden ilham aldılar. Will Smith’ten bahsetmiyorum; tabii ki Margot Robbie’den de değil. Evet, doğru tahmin: Jared Leto!

3Londra’da düzenlenen Suicide Squat prömiyerinde Jared Leto’nun Gucci seçkisi çok konuşuldu. Fakat aslında daha çok konuşulan bir şey var; Milano Moda Haftası’nda Gucci 2017 İlkbahar/Yaz defilesini ön koltuktan izleyen Jared Leto’nun o ceketi gördüğünü anki surat ifadesi!

Bu tam olarak, sahip olma iç güdüsünün tavan yaptığı bir an. Jared Leto, o cekete sahip olmalıydı ve olacaktı da. Gerisini tahmin edersiniz, Joker gülüşüyle defilenin ön sırasından geleceğe göz kırpan Jared Leto, Londra prömiyerinde tepeden tırnağa Gucci’lere büründü.

Peki sizce olmuş mu? Hadi tartışalım!