MODA HABER ÜNLÜLER allmagazine

PATTINSON’DAN TASARIMCI ÇIKAR MI?

Sorunun cevabını henüz bilmiyoruz ancak Twilight’ın yıldızı, iki yıldır üzerine çalıştığı tekstil markasını yakında tanıtacağını duyurdu.

2013 yılından beri Dior Homme’un kampanya yüzü olan Pattinson, Numero dergisine verdiği röportajda iki yıldır üzerinde harıl harıl çalıştığı tekstil koleksiyonunun bitmek üzere olduğunu anlattı: “Uzun bir süredir kumaş ve tekstil üreticilerini ziyaret ediyorum. Koleksiyonumdaki ana parçalardan çoğu hazır. Ve bu konu ile ilgili söyleyebileceğim tek bir cümle var: Ben bu işi çok sevdim.”

all-robertpattinson

Siz de benim gibi Robert Pattinson’ın oyunculuktan koptuğunu düşünüp sevinirseniz yanılırsınız, çünkü kendisi şu sıralar Safdie kardeşler ve Homeland’in yıldızı Claire Danes ile herkesin sonucunu deliler gibi merak ettiği bir sinema filmi üzerinde çılışıyor. İç sesim: Robert yine iyi bir ekibe kapak atmış.

Gelelim Pattinson’ın tasarımcılığına… Koleksiyonunun geneli hakkında bilgi vermeyen Pattinson, marka genetiği ve estetik algısı konusunda da çok fazla konuşmak istemiyor. Tarzının gittiği ve gezdiği yerlere göre şekillendiğini anlatan Hollywood starı, yerel kumaş üreticilerini de çok severek ziyaret ettiğini söylüyor. Tasarımlarını çok amaçlı olarak tanımlıyor ve hem kadın hem de erkeklerin bu koleksiyonda mutlaka kendilerine uygun birşeyler bulabileceklerini iddia ediyor. Eh ne diyelim, iyi ki Kristen Stewart’ın sözünü dinlemiş!