ÜNLÜLER Nilay Yalçınkaya

OLSEN KARDEŞLER NASIL SERPİLDİLER?

Mary-Kate ve Ashley Olsen, herkesin çocukluğunda ayrı bir yere sahip olan Full Hause’taki bebek rolünden The Row adlı kendi markalarını kurma hikayelerine kadar çok merak uyandırıcılar.

 

Geçtiğimiz günlerde 30 yaşına giren Olsen’lar artık bebek değil. Gözümüzün önünde büyüyen bu ünlü ikizlerin gelişim takvimini çıkardık.

1) 2009 yılındaki bir Fashion Night Out etkinliğinde karşımıza çıkan Mary-Kate & Ashley Olsen kardeşlerin makyajları ve havalı saç modelleri oldukça etkileyici görünüyor. Dağınık sarı balyajlı saçları ve dumanlı göz makyajları ile genç ve dinamik görünen Olsen kardeşlerin göz makyajından anladığı görünen bir gerçek! Gözlerini ön plana çıkarmayı her zaman başarıyorlar.

 

2) 2010 yılında New York’ta çekilen bu resimde Olsen kardeşler oldukça sade ve güzel görünüyor. Nude ten üzerine uyguladıkları hafif dumanlı göz makyajlarıyla ve dolgun kaşlarıyla tüm dikkatleri gözlerinde toplamaya çalışmış gibiler.

 

3) Olsen kardeşler denince son yıllarda akla gelen ilk şey siyah! İkonik ikizlerin yıllardır vazgeçilmezi olan siyah rengine olan tutkusunu 2011’de bir kokteylde çekilen bu karede fark etmemek mümkün değil. Sadece makyajda değil giyimde de siyah renginden vazgeçemiyorlar. Saçları ise her zamanki gibi açık sarı tonlarında.

 

4) 2013 yılında gerçekleşen bir moda etkinliğinde çekilen bu karede Mary Kate ve Ashley’nin yine simsiyah giyindiklerini ve hafif bir makyaj yapmayı tercih ettiklerini görüyoruz. Gözlerine uyguladıkları pembe tonlarındaki makyaj ise onları olduğundan yaşlı göstermiş gibi duruyor.

 

5) 2015’te çekilen bu karede Olsen kardeşleri yine siyah kıyafetler ve siyah ağırlıklı bir göz makyajı ile buluyoruz. Sizce de artık sıkıcı olmaya başlamadılar mı? Bazen biraz farklılık ve canlılık herkes için faydalı olabilir. Ayrıca sürekli olarak siyah giyinmeleri 30’lu yaşlarına henüz giren ikizleri olduklarından daha yaşlı gösteriyor.