ÜNLÜLER Nilay Yalçınkaya

MODELLİKTEN OYUNCULUĞA

Cara Delevingne şansını beyaz perdede deneyen en yeni model oldu! Hollywood'un en büyük starlarından bazıları da kariyerine model olarak başlamıştı. Markaların reklamlarında oynamanın dışında, filmlerde boy göstererek rol yapma kabiliyetini kanıtlayan ve oyuncu olan modeller karşınızda! Hazırlayan Eda Erdoğanlar

LONDON, ENGLAND - JUNE 18:  Cara Delevingne attends the "Paper Towns" Photocall at Claridges Hotel on June 18, 2015 in London, England.  (Photo by John Phillips/Getty Images)

22 yaşındaki güzel model Cara Delevingne altın çağını yaşıyor ve yaşatıyor. Neredeyse her markanın peşinden koştuğu İngiliz model güzelliği kadar enerjisiyle de herkesi kendine hayran bırakıyor. Şu sıralar dünyanın en ünlü modelleri arasında gösterilen Cara, bu kez beyaz perdede karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz yıllarda ‘Anna Karenina’ filminde küçük bir rol alan güzel model, bu işi sevmiş olacak ki başarılı yazar John Green’in sinemaya uyarlanacak romanı ‘Paper Towns’ için başrol koltuğuna oturdu. Cara filmde ana karakter Margo’yu canlandıracak. Açıkçası merakla bekliyoruz. Cara’nın yürüdüğü yolda bugüne kadar yürüyen isimlere de gelin birlikte bakalım!