MODA HABER ÜNLÜLER allmagazine

LOS ANGELES ZİYARETİ

Vogue Eyewear, süper model Adriana Lima'nın yer aldığı 2016 İlkbahar/Yaz reklam kampanyası çekimlerini Los Angeles'ta gerçekleştirdi.

Yaz, kış demeden yanımızdan ayırmadığımız güneş gözlüklerinin reklam kampanyaları da en az tasarımlar kadar renkli ve eğlenceli geçiyor. Ünlü model Adriana Lima’nın yer aldığı Vogue Eyewear’ın reklam kampanyası da tam da bahsettiğimiz cinsten. Çekimleri Los Angeles’ta yapılan reklam kampanyasının fotoğraf kareleri ise Ellen von Unwerth’a ait. Şehir ve yeni koleksiyon, Adriana’nın güneş, sağlık ve mutluluktan oluşan hayat anlayışını kusursuz şekilde yansıtmayı başarmış.

Adriana Lima ise çekimlerle ilgili bakın neler söylüyor; “Vogue Eyewear reklam kampanyasında Ellen Von Unwerth ile Venice ve Santa Monica sahillerinde çalışmak çok keyifliydi. Lokasyonlar, bu şık ve dinamik markanın kalitesini gösteren koleksiyon için mükemmeldi. Çekimlerin son halini ve benim gibi herkesin bu güzel gözlüklerin zevkini çıkardığını görmek için sabırsızlanıyorum!”

Çekimleri gerçekleştiren Ellen von Unwerth ise “Los Angeles güneşi altında Vogue Eyewear ve Adriana ile birlikte olmak çok zevkliydi. Amacımız bu büyük şehrin enerjisini ve fısıltılarını yakalamaktı, Adriana mükemmel bir marka elçisi, fotoğraflarını çekmek çok keyifliydi. 2016 İlkbahar Yaz kampanyası rengarenk ve doğal… Tam benim sevdiğim gibi.” açıklamasında bulundu.