ÜNLÜLER Nilay Yalçınkaya

KİM DAHA ÜNLÜ

Onlar doğdukları günden bu yana kameralara alışkın ama artık kendi ışıltılarını saçıyorlar etrafa. Anne ve babalarının izinden giden yeni nesil Hollywood starlarının bazıları, anne ve babalarını bile geride bıraktı.

HOLLYWOOD, CA - FEBRUARY 22:  Melanie Griffith and Dakota Johnson arrives at the 87th Annual Academy Awards at Hollywood & Highland Center on February 22, 2015 in Hollywood, California.  (Photo by Steve Granitz/WireImage)

Artık ünlüler kadar çocuklarını da izlemeyi sever olduk. Zaman bir devrin starlarını geride bırakıyor gibi görünüyor ama bu sırada sürekli yenilikler sunmayı da ihmal etmiyor. Hollywood’un ünlü anne babalarına sahip çocuklar da bu yenilikler içindeki gözdelerimiz. Medyanın ilgisi, ailelerinin desteği bu yıldız çocuklar üzerinden hiç eksilmiyor. Fakat bu kuralı bir aile bozdu. Nasıl mı? ‘Grinin Elli Tonu’ filminin starı Dakota Johnson’ın annesi Melanie Griffith, kızının filmiyle ilgili yaptığı açıklamayla hepimizi şaşırttı. Film dünya çapında izlenme rekorları kırarken, Melanie ‘Kızınızın filmini izlediniz mi?’ sorusuna verdiği cevapla, bugüne kadar alıştığımız yanıtların dışına çıktı. Melanie, filmi tuhaf bulduğu için izlemediğini açıklayarak kızı Dakota’yu biraz üzdü!