ÜNLÜLER allmagazine

FIRTINALAR KOPARSA KOPSUN!

Sihirli kutunun kazanan ve kaybedenleri bu hafta kimler oldu? Yasemin Eke yazıyor.

Soğuk havaları sevmememin bir sürü sebebi var. Ama en kötüsü kat kat giyinmek zorunda olmak. Kalın paltoları,  kazakları üst üste üzerinizde taşıyıp sokaklarda koşturmak çok zor. Bir de sihirli kutunun içindekileri düşünün. Ne yazık ki ‘ekran on kilo fazla gösteriyor’ teorisi efsane değil. Üstelik uzun saatler boyunca boş hangarlarda, sokaklarda veya kullanılmayan evlerde çekim yapan oyuncular, içlerine kat kat giydikleri yün atletlerle çekim yapmak zorunda kalıyorlar. Hal böyle olunca kışın ekranlarda iyi görünen oyuncuları tebrik etmek lazım. Ya hiç üşümedikleri için ya da çok zayıf oldukları için…

 

Tuba Büyüküstün: tuba-buyukustunHatırlayanlarınız olacaktır, ilk kısa saçlı başrol oyuncusunu tebrik edecektik. Bunun Tuba Büyüküstün olacağı ve saçlarının da bu kadar kısa olacağı tahminlerime dahil değildi elbet. Rolünü mü çok sevdiğinden, çalıştığı ekibin başarısı mı bilemiyorum ama Tuba Büyüküstün bu projede, gerçekten çok iyi görünüyor. Hatta bana göre ilk defa bu kadar iyi görünüyor. Bu saçlarıyla açık omuzlu body’si de çok iyi durmuş. O da üşümeyenlerden demek ki. Arada saçlarıyla fazla deneysel yollara başvurmazsa, bu yılın en iyi giyineni olur.

Siyah body, H&M

 

aras-bulut-iynemliAras Bulut İynemli: Sanırım Aras Bulut köşemize konuk olmaktan kurtulamayacak. Sadece ülkemizin değil, dünyanın en stil sahibi polisini canlandırdığı ‘İçerde’ dizisi reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Saç kesimi bile tek başına iddialıyken, Paul Smith’in iki sezon önceki kampanyasından fırlamış bu kombiniyle, umarım dizide sırıtmıyordur. Ah, evet! Okan Bayülgen’in başına gelenlerden sonra izlemediğimiz dizileri söyleyebiliyor muyduk?

 

 

Seda Bakan: seda-bakanParmaklarımı birleştirdim ve her eteğin altına her botu giyme modasının geçmesini diliyorum. Leyla karakterinin giydiği bu etekle montun altında bir çizme olabilseymiş, her şey değişirmiş. Ama bu botlar ne yazık ki Şeytan Prada giyer filmini kendine örnek alan bir karakter için tek kelimeyle kötü.

Etek, Adl / Kaban, Koton

 

 

emma-stoneEmma Stone: İyi dediğimiz her şeyin sonsuza kadar iyi olacağına dair bir garanti alamıyoruz. Genelde hayal kırıklıklarımızın sebebi bu oluyor. 2012 yılında muhteşem bir Gucci ile Spider Man galasına giden kendisi değilmiş gibi… Saçı makyajı, seçimleri de sanki ellili yaşlarına dayanmış bir oyuncu hissi veriyor. Üstelik elbisenin boyunu bir tek ben mi garip buluyorum? Omuzlarındaki fırfırlar hakkındaysa söyleyecek bir şeyim yok. Gerçi kendisi de pek memnun görünmüyor…

Elbise, Armani Prive