ÜNLÜLER Debora Zakuto

EN İYİ 5 ATHLEISURE GİYEN YILDIZ

Athleisure’u anlamak istiyorsanız aklınıza sadece “rahat” kelimesini kazıyın. İşte bunu yapan 5 yıldız.

Chrissy Teigen

Modelliğin yaşının 24’te bittiğini kim söylemiş? 31 yaşındaki Chrissy hala bütün trendleri üzerinde taşıyabiliyor. 1 çocuk annesi olan Teigen, Athleisure’un sokak stili formülünü çözenlerden. Zaten büyük çıkışını da Sports Illustrated’in 2010 kapağıyla yapmamış mıydı?

Leandra Medine

Man Repeller hesabından bütün takipçilerine ilham veren yazar Leandra Medine tabii ki spor giyme konusunda da bir nefer olacaktı. İster istemez işin içinde daha çok layering var tabii ki.

Jessica Alba

Zamanının geçtiğini milenyum çocuğu ünlülere bakarak düşüne bilirsiniz. Ama o her zaman gördüğünüz en güzel kadınlardan biri olmaya devam edecek. Üstelik athleisure sayılan bu kombini için çok da düşünmediğine eminiz.

Emma Roberts

Julia Roberts’ın 26 yaşındaki yeğeni oyunculuk kariyeri devam ederken aynı anda hızla yeni “it-girl”ümüz oldu. Popüler olan herhangi bir şeyi üzerinde görmemek imkansız. Üstüne bir de Emma’nın doğuştan bunu taşıyabilecek bir insan olmasını eklersek athleisure için en iyi kaynaklardan biri oluyor.

Kate Hudson

37 yaşında, zamansız bir kadın olan Kate Hudson, Dirilip dirilip karşımıza çıkan athleisure’ın bütün dönemlerini biliyor olabilir. Ama yine de bizi bu işin içine 2015 bir davete spor bra giyip katılarak kendisi atmış olabilir.

 

YAZI BAĞLAN KESKİN