DEDİKODU SAĞLIK allmagazine

YILDIZLAR GIDA TESTİ YAPIYOR

Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Murat Boz gibi birçok yıldız Pinner Test ile hangi gıdalara karşı daha dayanıklı olduklarını keşfediyorlar.

all-magazine-pinner-test4

Yediğimiz ve sağlıklı olduğunu düşündüğümüz birçok besin, vücudumuzda olumsuz etkilere yol açıp, kilo verememe, obezite, mide bağırsak şikayetleri, deri ve cilt rahatsızlıkları başta olmak üzere bir çok rahatsızlığa yol açabiliyor. İşte Pinner Test bu noktada devreye giriyor ve vücudumuzun sindiremediği gıdaları öğrenmemizi sağlıyor.

all-magazine-pinner-test2

Nasıl mı? Şöyle ki, parmak ucunuzdan alınan kan iki hafta süren kapsamlı labarotuvar analizi için yurt dışına gönderiliyor. Gelen sonuçlar doğrultusunda hangi besinlere karşı intoleransınız olduğunu kolaylıkla öğreniyorsunuz. Sonrasında ise uzmanlar eşliğinde bu besinleri belirli bir süre içerisinde hayatınızdan çıkarabiliyorsunuz. Kilo vermekte zorlanan ve mide bağırsak şikayetleri olan kişiler bu testten memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

all-magazine-pinner-test3

Gelelim Pinner Test’i yaptıran ünlü isimlere… Murat Boz, Özge Özpirinçci, Elçin Sangu, Buğra Gülsoy ve Damla Sönmez gibi çok sayıda isim sosyal medya aracılığıyla Pinner Test yaptırdıklarını açıklayan ünlülerden. Birçoğu hangi gıdalara intoleransı olduğunu açıklamaktan kaçınsa da Özge Özpirinçci test sonucunda susam, gluten, bal ve fındığa karşı intoleransı olduğunu söyledi

all-magazine-pinner-test