DEDİKODU Bağlan Keskin

YEEZY AİLEM

Kanye West'in Yeezy Season 3 tanıtımı bir koleksiyon şovundan çok Kardashian ailesinin dinamiklerini ortaya çıkarmaya yaradı.

Moda dünyası geçtiğimiz hafta New York Madison Square Garden’daki Adidas Yeezy Season 3’ün tanıtımıyla rahat bir nefes aldı. Kanye West 2016-2017 Sonbahar/Kış koleksiyonunu yine sansasyonel bir biçimde tanıttı. Yeezy Boost 350’nin güncellenmiş hali ve yeni ayakkabı modeli 1050 görücüye çıktı ama büyük ihtimalle Yeezy nerd’leri dışında kimse onlara dikkat etmedi. Kanye West’in zamansız, gezegenler arası mültecileri andıran kareografisinin yanında baştan aşağıya Balmain olan Kardashian ailesinin gözde gösterisi bana beklediğim tatmini zevki verdi. İnsanın okyanus ötesinde bir ailesinin daha olması çok acıklı. Neyse ki sürekli her yerdeler de onları hiç özlemiyorum. Ailemin bütün kadınlarının bir arada olduğu yukarıdaki fotoğraf ise onlarla ilgili çok temel dinamikleri içeriyor:

all-magazine-yeezy

  1. Kim Kardashian’ın içinde hep bir sarışın olma dürtüsü var.
  2. Kris Jenner, Kendall dışında bütün kızlarıyla yarışıyor.
  3. Khloe Kardashian ve Lamar Odom, Yeezy Season 3’ün tanıtımında aldatmalar ve hastane köşelerinden sonra ilk kez bir araya geldiler. Üzgünüm Khloe, ne kadar fedakar bir eş gibi görünmek istesen de babanın Robert Kardashian olmadığı hikayesi daha çezbediciydi. Tekrar ucuzcu günlerine geri dönmelisin.
  4. Kourtney Kardashain’ın her türlü şeye bağımlı olan kocası Scott’tan sonra sahnelere geri döndüğü söyleniyor ama o benim için hala bir zavallı.
  5. Kylie o bere ne? Tyga’ya mı bir mesaj veriyorsun?
  6. North West gördüğüm en sevimsiz kuş.
  7. Kendall Jenner ile Caitlyn Jenner neredeyse aynı şeyi giyerek ve diğer Kardashianlar’ın kürklerinden, allarından, pullarından uzak durarak onlardan daha kaliteli olduklarını gösterdiler. Kendall kürk sever evet ama kızkardeşlerine benzememek için her şeyi yapar. Galiba bende Kardashianlar’ı sadece Kendall için seviyorum.
  8. Peki Robert Kardashian Jr nerede? Kylie’nin sevgilisi Tyga’nın ex’i Blac Chyna ile fingirdemek dışında ne yapıyor acaba? Aileye ihaneti unutulmaz!

BONUS: Kanye West gibi nemrut birisinin Yeezy Season 3’ün tanıtımında giydiği bir tarafında annesi Donda West ve bir tarafında Robert Kardashian’ın olduğu tişörtüyle de gözlerimi nemlendirdi.