DEDİKODU allmagazine

CINDY MODELLİĞE VEDA MI EDİYOR?

Model denildiğinde 90'lı yıllarda ilk aklımıza gelen isimlerden biri olan Cindy Crawford, modelliğe veda etmeye mi hazırlanıyor? Kim bilir belki de artık tahtını kızı Kaia'ya bırakmak istiyordur.

90’lı yılların en ünlü top modellerinden Cindy Crawford, 20 Şubat’ta 50 yaşına basmaya hazırlanıyor. Süpermodel, Claudia Schiffer ve Naomi Campbell ile birlikte yer aldığı Balmain kampanya çekimleri sonrası ise iddialı bir açıklama yaparak modelliğe veda edeceğini açıkladı:  “Bu yıl 50. yaşıma gireceğim. Bu yüzden de modelliğe veda etmek istiyorum.” Ancak bu sözlerinden sadece birkaç gün sonra tem tersi bir açıklamayla yeniden karşımıza çıktı: “Söylediklerim şakaydı, öyle bir şey yok biz her sene ailecek böyle şakalaşırız bu sene emekli mi olsam diye…”

all-cindy-balmain

Sevgili Cindy, anlaşılan o ki şu sıralar kafan biraz karışık. Bir yandan böyle açıklamalar yaparak gündemde kalıyorsun bir yandan da adeta senin minik bir kopyan olan 14 yaşındaki kızın Kaia’nın modellik kariyeriyle de yakından ilgileniyorsun. Unutmadan, Kaia geçtiğimiz günlerde ilk profesyonel kampanya çekimini Chrome Hearts için gerçekleştirdi. Fotoğraflara bakılırsa birkaç yıla boynuz kulağı geçebilir. Belki de tüm korkun ve karışık açıklamaların bundandır…

all-kaiagerber-chromehearts