ÜNLÜLER Bağlan Keskin

BRANGELINA DEVRİ BİTTİ!

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in boşanmak için ilk adımı atması şok etkisi yarattı. Hiçbir ilişkiye güven olmaz mı yoksa her şer bir gün biter mi?

Her aşk bitermiş sürekli öğreniyoruz. Popüler çiftlerin adını birleştirerek ortak bir isim takma oyununun ilk kahramanları Angelina Jolie ve Brad Pitt boşanmak için ilk adımı attılar. Mr. & Ms. Smith filminin setinde başlayan Brad Pitt ve Jennifer Aniston evliliğini marion-cotillard
bitiren, biyolojik ve evlatlık toplam 6 çocukları olan mükemmel çifti hiçbir şeyin ayıramayacağı konuşuluyordu. Jennifer Aniston şu an evde Demet Akalın şarkıları dinleyip Zafer sarhoşu olsa da bu ayrılığın sebebi kendisi değil. Kulislerde Marion Cotillard’ın adı geçse de insanın inanası gelmiyor. Evlat edindikleri çocukların üçüncü dünya ülkelerinden olması ve Angelina’nın kızı Shiloh’un kendini erkek gibi hissetmesinin arkasında durması ve birçok politik hamlesinde Brad Pitt her zaman yanındaydı. Gerçek anlamda büyüleyici bir ilişkiydi yani. Böyle ‘güçlü’ ilişkiler üçüncü şahıslar yüzünden bitmemeli. Sadece kendilerinden kaynaklı ayrılıklar olabilir hatta bu yaşanan her şeyi bitmiş ama gerçek kılar. Eğer gerçekten araya başka bir isim girdiyse Brangelina aşkı da vasat insanlara düşmüş demektir. Kimilerinin rüya ilişkisi kimilerininse fazla mükemmel bulduğu sıkıcı çifti de her ilişki gibi bitti. Yine de şokumuzun heyecanını kaybetmeyelim, konuşacak önemli bir konumuz var.