ÜNLÜLER Nilay Yalçınkaya

2015 MODEL SEKSİLER

Dünya gündemi sürekli değişiyor, sinema, müzik ve podyum dünyası da bu değişimin en hararetli gerçekleştiği sahalardan. Bu yıl kuşkusuz galerimizde göreceğiniz on ismin yılı oldu. Kimisini uzun yıllardır tanıyorduk gözümüzün önündeki cevheri nasıl keşfedememişiz dedik, kimisi ile ise henüz yeni haşır neşir olmamıza rağmen gözlerimizde beliren kalplerle onlara doğru çekilmeye başladık. İşte her biri ayrı bir tetikleyiciyle hayatımıza sıçrayan 2015’in son moda seksi isimleri…

NEW YORK, NY - MAY 04:  Kendall Jenner attends the "China: Through The Looking Glass" Costume Institute Benefit Gala at the Metropolitan Museum of Art on May 4, 2015 in New York City.  (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images)

Kendall Jenner
Kim Kardashian’ın üvey kardeşi olarak tanıdığımız Kendall Jenner bu yıl erkek dergilerinin kapaklarında en çok gördüğümüz isimlerden. Ailesiyle birlikte yer aldığı Keeping Up with the Kardashians şovla yıldızı parlayan Kendall 2015’in en saf yeni seksileri arasında gösteriliyor. Bugüne dek Kardashian soyadının gölgesinde kalmakla eleştirilen Jenner geçtiğimiz günlerde “Artık kendi kanatlarımla uçuyorum kimseye hesap vermek zorunda değilim buna vaktim de yok, çünkü tüm programım Aralık ayının ortasına dek dolu,” diyerek dişlerini ilk kez gösterdi. Ardından da son olarak Paris Haute Couture Moda Haftası’nda Chanel defilesinde boy gösterdi.