MODA Debora Zakuto

VAKKO ASALETİ

Eylül ayının en güzel zamanı geldi! Dolapları yeni parçalarla doldurmanız için vitrinler, mağazalar, raflar sıcacık sonbahar ürünleriyle doldu. Vakko da yeni sezonda yoğun desenlere, ekoselere, haki yeşillere, bordo ve lacivertleri ön plana çıkararak sonbaharı renklere ve desene boyamaya hazır. Puslu havalar için hazırladığı üç farklı tema ile Vakko sofistike, gizemli ve özgün kombinler sunuyor. Hazırlayan: Can Çelik

Yıllardır vazgeçilmez markalar arasında yerini alan Vakko sezon trendlerini kendi çizgisiyle hayat verdi. Sezonun en hit trenlerinden biri olan ‘Bohemian Chic’ farklı kültürler ve özgür ruha çağrışım yapan ekoseler, kadifeler, brokarlar ve patchwork’lerle dolu. ‘Autumn Leaves’ içinde beş ana renk ve tonlarıyla  sonbaharı renklendirmeye hazır. Gri, buz mavisi, uçuk yeşil, beyaz, sarı, somon ve petrol tonları temanın renk skalası. ‘Cool Nights’ ise taşlar, dantaller, kadifeler ve satenlerle siyahın asaletini taçlandırıyor ve sonbaharı geceye hazırlıyor.

1

Vakko şıklığı ekose ve püskül trendini maviyle tamamlıyor.

2

İspanyol paça kısa pantolonlar, desenli yelekler ve yüksek topuklarla Vakko 70’leri şık bir dokunuşla selamlıyor.

4

Pastel tonlar ofiste enerjinizi yükseltecek.

5

Petrol yeşili eteğiniz ve oversize kazağınızla soğuk havaları siz ısıtın.

6

Sonbahar renklerini bir ressam edasıyla trençkota taşıyan marka, sezon sloganlarından da uzak durmuyor.

7

Kışın gizemini gri tonlarla yakalayın, tutkunuzu kırmızılara emanet edin.

8

Ekose ceketler, renkli süveterler, şapkalar ve eldivenlerle 70’lerin bohem filmlerinden fırlamış gibi sokağa çıkmaya var mısınız?