TREND Dilruba Karaköse

ŞUBAT AYININ İKON 5 ÇANTASI

Yıldızlar dünyasının trend çantaları mercek altında.

Değişen trendlerin en sıkı takipçileri hiç şüphe yok ki ünlüler. Sezonun favori parçalarını belirlemede ve popülerleştirmede onların etkisi göz ardı edilemez. Aynı tasarım ya da aksesuarla birkaç kere arka arkaya sokakta boy göstermeleri, o ürünün trendy olması için yeterli oluyor. Şubat ayında Gigi Hadid, Blake Lively gibi isimlerde karşımıza çıkan çanta modellerinde yaşanan yükseliş gibi…

1- Saint Laurent Large Monogram

Gigi Hadid’in havaalanında, arkadaşlaryla gündüz veya gece takılırken taktığı bu çanta, klasik görüntüsünün altında, sade ve şık olmayı, her ortama uyum sağlamayı başarıyor.

2- Chloe Drew

Chloe’nin Drew ve Faye çantalarda yaptığı yeni dokunuşlara rağmen göz önünde olmayı başaran ve Hilary Duff, Blake Lively ve Elsa Hosk gibi ünlüler tarafından sıklıkla tercih edilen Drew çantalar farklı renkleriyle de oldukça iddialı.

3- Givenchy Nightingale

Lily Collis, Kylie ve Kendall Jenner kardeşlerin Givenchy klasiklerinden Nightingale, yeniden tasarlanmış haliyle şık ve uyumlu.

4- Saint Laurent Sac De Jour

Her kıyafetle uyum sağlayan, zamansız ve modern görüntüsüyle her daim tercih edilen Saint Laurent Sac De Jour, farklı renk seçenekleriyle de Reese Witherspoon, Jessica Alba, Ashley Benson ve Rachel Zoe gibi ünlü isimlerin de sıklıkla tercih ettiği çantalardan.

5- Balenciaga Papier Tote

Balenciaga’nın “The City Bag” ikonik çantasının farklı bir versiyonu olan Balenciaga Papier Tote çantalar, farklı ebat ve detaylara sahip olmasıyla da dikkat çekiyor. Charlize Theron, Anne Hathaway ve Lauren Conrad, günlük stillerini bu şık ve estetik çantayla tamamlayan isimlerden.

HAZIRLAYAN DİLRUBA KARAKÖSE