TREND allmagazine

FULAR KULLANMA KILAVUZU

ALL ekibi, trend aksesuar fuların ne şekilde şık göründüğünü yorumladı. Göz atmanızda fayda var!

Sezonun öne çıkan aksesuarlarından fular ALL ekibinin de favorisi. Editörlerimizin hepsi fuları kullanmayı çok seviyor ve bu konuda farklı farklı kullanım biçimlerine sahipler. Ben de kim fuları nasıl kullanıyor, neden seviyor merak edip sordum..

Nazlı Alaca

ALL Moda Direktörü

Bu sezonun favori aksesuarı fular kış aylarında boynumda izci gibi gezmeme neden olmuştu. Yazın gelmesiyle çantalarıma takmaya başladım, hatta 501 Levis jean ile kemer olarak bile kullanıyorum.Nazlı

Kübra Konca

ALL Moda Editörü

Yaz sıcaklarında boynumda sıkı bağlanmış bir fular beni çok sıkıyor. O yüzden bol bağlanmış ve varlığını neredeyse hiç hissetmediğim geometrik desenli ince fularlar tam benlik.Kübra Konca

Bağlan Keskin

ALL Konular Editörü

Fuların dışarıda olmasındansa içeriden küçük bir selam vermesi daha cezbedici bence. Aynı Paris Erkek Moda Haftası’nda Haider Ackermann’ın İlkbahar 2017 defilesindeki bu look gibi.

Tuğçe Bahçivangil

ALL Stil Editörü

Hem çok yönlü hem de estetik olmasından dolayı fularla yaratıcılığımız gelişti diyebilirim. Bir zamanlar boynumda takılan fular bu ara çantamın sapını sarıyor. Bence sade bir look üzerine hoş bir detay oluyor.

Kübra Özden

ALL Stil Editörü

Gucci runway’lerinden beri fulara karşı büyük bir zaafım var. Boyundaki parizyen duruşuna bayılıyorum! Ama sabah boynuma taktığım fular, ilerleyen saatlerde soluğu bileğimde alıyor. Boynuma fular takma konusunda kış geldiğinde istikrarlı olabilirim belki ama bunaltıcı sıcağa bakacak olursak uzun bir süre daha bileğimde kalacak gibi.