TREND Dilruba Karaköse

EŞOFMANA YENİ 5 YORUM

Artık eşofmanlar, spor salonunun değil modanın bir parçası!

Bundan bir kaç yıl önce, spora giderken giydiğimiz eşofmanları topuklu ayakkabıyla kombinleyip, üstüne üstlük bunun tarz bir görüntü elde edeceğini söyleseler garip gözlerle bakabilirdik. Şimdi mi? Bu görünüm moda dünyasının yükselen trendlerinden.  Deri ceketler, topuklu veya spor ayakkabılar, klasik çantalarla bile bir arada kullanabileceğiniz “Track Pants” modasının ünlüler dünyasında nasıl kullanıldığına bir göz atalım;

1- Rihanna

Farklı tarzıyla her zaman dikkat çekmeyi bilen Rihanna, Gucci takımıyla birlikte bu trendi topuklu ayakkabılarla bir araya getirerek yine kendinden emin bir duruş içinde.

2- Rosie Huntington- Whiteley

Havaalanında blazer bir ceket ve tişört ile kombinleyerek bu trendi uygulayan güzel model, tercihini topuklu siyah ayakkabılardan yana kullanıyor.

3- Kendall Jenner

Klasik siyah bir eşofman altını, beyaz boyfriend blazer bir ceket ve baskılı Oxford ayakkabılarla tamamlayan Kendall Jenner, bu trendi biraz daha sportif bir şekilde uygulayan isimlerden.

4- Gigi Hadid

Bu trendi sıklıkla uygularken gördüğümüz Hadid, tercihini beyazdan yana kullanıyor. Parlak bir ceketle tamamladığı bu trendi spor ayakkabıyla da pekiştiriyor.

5- Taylor Swift

 

Mtv Müzik Ödülleri Töreni’nde giydiği Ashish takımıyla Taylor Swift, bu trendi kırmızı halıya taşıyarak gözler önüne seriyor.

HAZIRLAYAN DİLRUBA KARAKÖSE