MODA Nilay Yalçınkaya

SOPHIE TURNER’IN STİLİ

HBO’nun mega projesi Game of Thrones’un ekibine asilden dahil olduğunda yalnızca 14 yaşında olan Sophie Turner diziyle birlikte büyüdü, milyonların sevgilisi Sansa Stark olmayı başardı. Şu sıralar dizinin Eylül ayında başlayacak olan 6.sezon çekimlerine hazırlanan Turner oyunculuğu ve mütevazi kişiliğiyle olduğu kadar zarafet otomatı tarzıyla da beğeni topluyor. İşte genç yeteneğin stil trendlerinde öne çıkanlar ve gözden kaçmaması gerekenler. Hazırlayan: Gürcan Öztürk

LONDON, ENGLAND - DECEMBER 07:  Sophie Turner attends The Moet British Independent Film Awards at Old Billingsgate Market on December 7, 2014 in London, England.  (Photo by Tristan Fewings/Getty Images for The Moet British Independent Film Awards)

1996 İngiltere doğumlu. Basın ona İngiliz mücevher kutusunun en yeni değerli parçalarından biri diyor. Kendisini stil sahibi olmamakla eleştirenlere ise; “Henüz 19 yaşındayım her şeyi denemek ve her tada bakmak istiyorum, eğer bu stil sahibi olmamaksa evet bir stilim yok,” yanıtını veriyor. En sevdiği marka Miu Miu.