MODA Ezgi Şuekinci

SELENA GOMEZ’İN KAPSÜL KOLEKSİYONU

Selena Gomez ve Coach’un Sonbahar 2018 koleksiyonuna dair detaylar gelmeye başladı!

Geçtiğimiz günlerde dünyaca ünlü şarkıcı Selena Gomez ile kaliteli ayakkabı ve çantalarıyla ünlü marka Coach’ın 3.kez buluştuğunu söylemiştik. 2016 yılından bu yana birlikteliği süren ikili, son olarak Coach’ın Sonbahar 2018 kampanyasıyla karşımıza geçti. Başarılı moda fotoğrafçısı Steven Meisel’in objektiflerine poz veren Selena Gomez, tam manasıyla Coah kadınını ve ruhunu yansıttı.

Hazır giyimden çantaya kadar birçok moda parçasını içeren kapsül koleksiyonda dikkatleri çeken, küçük deri aksesuarlar oldu. Ayrıca kadınsı silüetlerin ön plana çıktığı koleksiyon üzerinde, soluk pembelerin, kırmızıların ve pastel tonların hakimiyetini fark etmemek mümkün değil.

Kampanya fotoğrafları gösteriyor ki; Selena Gomez hazırladığı yeni koleksiyon ile moda tutukunlarını 90’lı yıllara doğru bir yolculuğa çıkarmaya niyetlenmiş. Zira ünlü şarkıcının üzerinde gördüğümüz uzun, soluk pembe hırkanın ve elbisenin başka açıklaması olamaz değil mi? Selena Gomez’in kendi kişisel tarzını yansıttığı Sonbahar 2018 koleksiyonunun 14 Ağustos’ta ön satışı yapılacak, 31 Ağustos’ta ise gerçek satış başlayacak.

YAZI EZGİ ŞUEKİNCİ