MODA Debora Zakuto

BEYMEN CLUB ŞEHRE DÖNÜYOR

Yeni sezonda Beymen Club bizi, her daim tarz olan zamansız parçalarla karşılıyor. Maskulen ve feminen kesimleri birleştiren koleksiyonda en çok konfor ön planda! Çiçek desenlerini grafikleştiren, ekoseye renk katan, püskülleri şallara taşıyan, bu konformist koleksiyona, biz bayıldık. Hazırlayan: Polen Müge Korkmaz

Beymen_Club_FW15_Look_Book_07_0175

Şehrin ışıklarından ve doğanın yansımalarından ilham alan Beymen Club, geleneksel çizgileri modernize ederek Sonbahar/Kış 2015-16 sezonuna göz kırpıyor. Maskulen ve feminen çizgilerin birleşip, desenlerle buluştuğu modeller, sezonun tüm güzelliklerini içinde barındırıyor. Şunu söyleyebiliriz,; metropol kadının kendine güvenen karakterini ön plana çıkartmak bu sezon Beymen’in görevi. Zamansız tasarımları hayat kurtaracak cinsten. İster ofiste, ister aniden çıkan bir akşam yemeğinde  bu çizgiler sizi her yerde taşır!

Beymen_Club_FW15_Look_Book_27_1539

Oduncu gömleğini paltoya taşıyan Beymen Club koleksiyonunda kombinler floral desenli küçük detaylarla feminen trende de göz kırpıyor.

Beymen_Club_FW15_Look_Book_01_0043

Gömlek elbiseler, yağmur botları ve dev kemerler! Sonbahar romantizmi güçlü silüetlerle birleşiyor, ortaya kendinden emin kadınlar çıkıyor. Deneyin!