MODA Ezgi Şuekinci

SAMSONITE’DAN ŞAHANE TASARIMLAR

Şık, elegan ve modern tasarımlar, Samsonite koleksiyonlarında!

Valiz, cüzdan, makyaj ve evrak çantası gibi oldukça geniş bir yelpazede, çanta ve bavul üretimi yapan dünyaca ünlü şirket Samsonite, göz dolduran tasarımlarıyla karşımızda! Dünya çapında seyahat modasını yönlendiren ve özenle hazırlanmış, modern tasarımlarıyla dikkat çeken Samsonite, hem “Disney Forever” koleksiyonu ile “101 Dalmaçyalı Zamanı” dedi hem de Van Gogh’un “Almond Blossom” tablosundan ilham alarak, bahara yakışan ikinci bir koleksiyon çıkardı.

1961 yılından bu yana maceraları ve sevimli halleriyle tanıdığımız 101 Dalmaçyalı’nın yansıtıldığı “Disney Forever” koleksiyonu, hem çok eğlenceli hem de stil sahibi. Koleksiyonda Samsonite’ın 2018’in trend deseni puantiyeleri, elegan ve modern biçimde yorumladığı gözlerden kaçmıyor. Ayrıca marka, tasarımlarına iliştirdiği rose altın detaylarıyla da farklı ve göz alıcı bir hava yakalamış.

Samsonite’ın ünlü ressam Van Gogh’un “Almond Blossom” tablosundan ilham alarak hazırladığı “Van Gogh” koleksiyonu ise baharın güzel bir yansıması gibi. Baharı simgeleyen badem ağacı çiçeklerini şahane tasarımlara dönüştüren markanın stil sahibi 3 farklı çanta modelini, hem günlük kullanımlarınızda hem de seyahatlerinizde kullanabilirsiniz.

“Disney Forever” koleksiyonuna ulaşmak için tüm Samsonite mağazalarını ya da Trunk&Co mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. “Van Gogh” koleksiyonu ise İstinyepark Samsonite ve Kanyon Samsonite mağazalarında sizleri bekliyor olacak.

YAZI EZGİ ŞUEKİNCİ