MODA Debora Zakuto

RAFİNE FABRİKA

Yeni sezonda jakarlı kumaşlardan ekoselere, soyut desenlerden skinny pantolonlara kadar geniş bir yelpazede koleksiyonunu hazırlayan Fabrika kadınlara birbirinden farklı rafine seçimler sunarak yeni sezon şıklık yarışına dahil oluyor. Hazırlayan: Can Çelik

Bulutlar yağmur damlalarını üstümüze bırakırken kendimizi alışveriş merkezlerine atma mevsimi sonunda geldi. Tek derdimizin yepyeni kıyafetlerimizin torbalarını nasıl taşıyacağımız olmasını istediğmiz sonbaharda Fabrika’da kadınları şıklaştırmayı kafasına koymuş. Fabrika yeni sezonda jakarlı kumaşlar, ekoseler, deri detaylar renkli geçişler, soyut desenler ve formsuz parçalarla zamansız detaylar ve modern kulplarla birleşiyor. 60’ların ruhuyla harmanlanmış minimal formlardaki paltolar, kloş etekler, kalem etekler, skinny pantolonlar, krep gömlekler ve elbiseler ile modern ve şehirli kadının yeni sezonda imajını ‘high class’ yapmak için elinden geleni ardına koyuyor.

1

Deri garnili elbisenizle şıklık yarışına detaylarınızla damga vurun.

2

Ofis şıklığını pudranın ‘şekeriyle’ tatlandırın. Tek düğmeli ceketleri sonuna kadar iliklediğiniz gömleklerle birleştirin.

3

Siyahın en eğlenceli hali püskül ve puantiye ile yağmur dansı yapmaya var mısınız?

4

Soyut desenlerin asilliği ile kendi galaktik evreninizi sokaklara taşıyın.

5

Baharat renklerin animal printle buluştuğu o an. Daha vahşi bir kombin bilmiyoruz.