MODA ZOOM Debora Zakuto

TOMMY & GIGI KOLEKSİYONU’NA İLK BAKIŞ

Gigi Hadid'in Tommy Hilfiger için hazırladığı 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonu 8 Şubat'ta tanıtılacak.

Geçtiğimiz Eylül ayında Gigi Hadid’in Tommy Hilfiger ile işbirliği yapacağına dair ilk haberi duyduğumuzda yaşadığımız heyecan yeniden gün yüzüne vuruyor. Ünlü modelin, marka için gerçekleştirdiği koleksiyonun karnaval temalı tanıtımı hala akıllardayken ikili 2017 İlkbahar/Yaz sezonunda da bu işbirliğine devam edeceklerini açıkladılar. Hatta koleksiyon görselleri 20 Ocak günü tüm dünyada aynı anda lanse edildi.

8 Şubat 2017 tarihinde Los Angeles’ta çok özel bir defileyle tanıtılacak olan TommyXGigi 2017 İlkbahar/Yaz koleksiyonunda Gigi Hadid, “Summer of Love”dan ilham alarak Tommy Hilfiger markasının Doğu Yakası köklerine bir Batı Yakası dokunuşu katıyor.Kumsalda rahat bir yaşam vaadiyle California’yı akla getiren tasarımlar, günışığı eyaletinden ilham alan rozet ve yamalarla süsleniyor. Rugby çizgileri, denim kumaş ve rahat siluetler California’nın sakin ve kaygısız havasına bir övgü niteliği taşırken, koleksiyonun tümünde Tommy Hilfiger’ın mirasına bir saygı duruşu olarak markanın imzası niteliğindeki kırmızı, beyaz ve mavi renkler yer alıyor.

Los Angeles’taki defilenin hemen akabinde tommy.com adresinde “See Now, Buy Now” konsepti kapsamında satışa sunulacak tasarımlar ayrıca 60 ülkedeki Tommy Hilfiger mağazaları, toptancılar, alışveriş destekli sosyal medya ve canlı yayın akışı uygulamaları ve Facebook Messenger için tasarlanmış yeni nesil yapay zeka destekli TMY.GRL sohbet ve alışveriş botu vasıtasıyla satışa sunulacak. Heyecan verici, değil mi?