MODA ZOOM allmagazine

JEAN GİYMENİN KODLARI

Denim dünyasının en “detaycı” markası G-Star Raw liderliğinde, jean giymenin inceliklerine değiniyoruz.

Denim dünyasının en “detaycı” markası G-Star Raw liderliğinde, jean giymenin inceliklerine değiniyoruz.

URBAN CHIC
En seksi görünümler jean’le yapılan kombinler. Ve altınızdaki jean ne olursa olsun, ona eşlik eden, eğer iyi kesim bir gömlekse, şıklık garanti. Biraz cesur olun, bir düğmenizi daha açın.

all-magazine-gstar-jean-giyme-kılavuzu

DETAYDA GİZLİ
Tasarımcı Pierre Morisset, jean giyen bir motosikletlinin kullanım nedeniyle sürüş şeklini almış jean’lerini fark ediyor ve ortaya 3D Denim, G-Star Elwood jean’leri çıkıyor. Bu modelin en cool’u ise beyaz olanlar.

SPOR AYAKKABI
Elbette bir çift stiletto ya da booti’yle de harika görünüyorlar ama onlara en çok spor ayakkabılar yakışıyor. Sezonun renkli sneaker’ları onlara çok yakışıyor. Kıpkırmızı ve alışılmışın dışında detaylı olanlar favorimiz!

all-magazine-gstar-jean-giyme-kılavuzu2

TREND ÖTESİ
Tulum şimdi altın dönemini yaşıyor. Denim ve tulum dendiğindeyse akla ilk gelen salopetler oluyor. “Denim on denim” trendine göz kırpan uzun kollu tulum, renk konusunda endişelenenlere tek parçada cool bir görünüm sunuyor.

ASKERİ DENİM
Deniz piyadelerinin kullandığı kamuflaj yorumunun ince parka verisyonu ve G-Star Raw’un efsane kumaş dokusundan yaratılan şort kalbimizi çaldı.

MİLİTER FOREVER
Militerin cool özelliğinin denimle yelek formunda buluştuğunu hayal edin. İçine giyeceğiniz düz beyaz bir tişört, acil durumlarda kurtarıcınız olabilir.