MODA ZOOM Yunus Başaran

HERKESİN ARZULADIĞI 4 PARÇA

Gucci, Alberta Ferretti, Coach ve Dior gardıroplarımıza yepyeni vazgeçilmezler sokuyor.

DIOR “WE SHOULD ALL BE FEMİNİST” TİŞÖRT

“We should all be feminists” sloganına hepimiz aşinayız. Dior’un slogan tişörtlerini gördüğümüz 2017 ilkbahar-Yaz defilesinden sonra, Amerika’da başlayıp tüm dünyayı saran “Kadın Gücü” akımına oldukça uymuyor mu?

GUCCI “LOGO” TİŞÖRT

Logo, markanın ismi ve ikonikleşmiş renk kullanımına şahit olduğumuz bu tişörtleri, dünya çapında nam salmış birçok influencer’ın üzerinde görmeye başladık bile.

COACH “DINOSAUR” SÜVETER

Her marka kendine bir maskot seçiyor. Coach’da onlardan biri sempatik ama asi duruşlu dinazor deseni hem süveterlerinde hem de charm’larında yer alıyor. Markanın kreatif direktörü Stuart Vevers tarafından 2016 İlkbahar koleksiyonunda gördüğümüz bu desen yeni it-sign’ımız haline gelerek Moss’tan Selena Gomez’e birçok yıldızın gardırobundaki yerini aldı.

ALBERTA FERRETTI “RAINBOW WEEK” SÜVETER

Diğerlerinden farklı olarak Alberta Ferretti’nin Rainbow Week kazakları, adından da anlaşılacağı üzere sıkıcı hafta günlerini, renkleriyle oldukça eğlenceli hale getiriyor. Geçtiğimiz hafta Paris Haute Couture Moda Haftası kapsamında tanıtılan bu süveterler şimdiden sosyal medyada fenomen oldu bile. Birçok ünlü blogger, bu süveterleriyle sosyal medya hesaplarından çeşitli fotoğraflar paylaştı.