MODA HABER allmagazine

YENİ NESİL THE ROOF

Sokak kültürünü tasarımlara taşıyan bir marka ile tanışıyoruz, The Roof..

mecmua2Hem çok yakın arkadaşlar hem de aynı hayat tarzlarını yansıtmak için bir arada toplanan bir ekipler. Ortaya çıkan manzara ise havada uçuşan kaykaylar.

The Roof sadece bir kaykay markası değil diyorlar, kaykay tutkuları onları bir araya getiren en güzel paylaşım olmuş. Markanın aynı zamanda sokak giyimine uygun tasarımları ve aksesuar üretimi de var. Kaykaycılara özel esnek pantolonlar, nefes alan su bazlı baskılı tasarım tişörtler..

Üretim ve tasarımın yanı sıra çeşitli aktiviteler de düzenliyorlar. Türkiye geneline bu kültürü yaymak ve daha fazla kitleye seslenmek için çeşitli girişimlerde bulunan The Roof ekibi, geçtiğimiz günlerde bir turne düzenledi. Markanın kendi kaykay takımında hepsi farklı şehirlerden olmak üzere 8 kaykaycı ve 5 junior kaykaycısı bulunuyor.10 gün boyunca Türkiye’nin çeşitli yerlerinde ki spotlarda, sokaklar caddelerde kayıyorlar. Truva atının altından başlayıp ertesi gün Asos Antik Kente, ordan bilmedikleri bir mahalleye kadar buldukları her yerde kayıyorlar..

Markaya dair her şeyle ilgilenen gençlere yetişmek mümkün değil ama şansını denemek isteyenler için bu cuma günü saat 19’da Milli Reasürans Çarşısı’nda turneye dair düzenleyecekleri bir etkinlik var ve hepsini bir arada bulmak mümkün olacak.

Tişörtlerinizi kapıp, gelin!

https://www.instagram.com/theroofskateboards/

http://theroofskateboards.com/