MODA HABER allmagazine

TATLI TESADÜFLER SERİSİ; SOULMATE COLLECTIVE

Sürekli Instagram'da gördüğümüz ve nerede bulacağım bunlardan diye kafa yorduğumuz şu renk renk mandala örtüler var ya, herkes derin bir nefes alsın çünkü onları buldum, hem de çok yakınımızda!

IMG_1814

Hindistan’ın 40 bin yıllık geleneğini temsil eden mandala, dekorasyon olarak artık her mekana adapte edilebiliyor.

Çizimlerini yaparak günlük hayatınızın meditasyonu haline getirebileceğiniz hatta şifa bulabileceğiniz mandalaların rahatlatıcı etkisini baktıkça dahi hissedebiliyoruz. Ama bakmakla yetmez bizim olsun, duvarımızda yatağımızda hatta piknik örtüsü olarak bile kullanalım istiyoruz!

İzmir’de faaliyet gösteren bir İngiliz perakende şirketinde çalışan Sultan’da bir Şubat tatilinde Hindistan gezisi sırasında mandala ile tanışıyor. Döndüğünde aklından çıkmayan bu büyülü atmosfere kapılıp sevdiği, beğendiği parçaları çevresindekilere ulaştırmak için Soulmate Collective Instagram hesabından bu şahane sanat eserlerinin satışını yapmaya başlıyor.

Merak edenler için, evet perakende şirketinde ki işini bıraktı ve sadece mandala örtüler satarak mutluluğuna ortaklar arıyor.

Örtülerin yanı sıra çantalarına da bayılacaksınız!

Ben bir tane edindim bile, siyah etnik işleme desenli olan favorim!

Soulmate Collective, Hindistan dışında yeni yolculuklar peşinde ve Marakeş’in dünyasını bize yansıtmak için çalışmalara başlamış durumda. Instagram hesabını bırakıyorum yakın takibe alın derim!
https://www.instagram.com/soulmate.collective/