MODA HABER Yunus Başaran

KATE MOSS’DAN ANTI-T-SHIRT

Anti-Paparazzi tişörtleri sayısı her geçen gün artıyor. Bu da Kate Moss cephesinden.

Basic siyah bir tişört hayal edin. Flaşlar patladığında üzerinde gizlenmiş mesaj açığa çıkıyor. Buna bizim ne kadar ihtiyacımız olur bilinmez ama kamera önünde hayatlarını geçirmek zorunda olan yıldızlara oldukça işlevsel geldiği açık. Paparazzi kültürüne biz çok aşina değiliz. 40 yılın başında yaşanmış bir skandalla karşılaşıyoruz o kadar. Bunun nedeni paparazzilerin işini iyi yapmaması mı yoksa yerli yıldızların çok dikkatli davranması mıdır? Tüm bunların yanında geleceğimiz konu ise moda sektöründeki teknolojinin gelişmesi…

Anti-paparazzi tişört, şal örneğini Paris Hilton ve Nick Jonas üzerinde geçtiğimiz günlerde görmüştük. Ancak onlar tüm görüntüyü engelliyordu. Kate Moss ve moda fotoğrafçısı Nick Knight ise bu işe biraz provakatif hava kattılar diyebiliriz. Görünüşü tamamen siyah bir tişört… Flaşlar patladığında gizlenmiş güçlü mesaj açığa çıkıyor. Buna da “anti-T-shirt” diyorlar.

EXCLUSIVE: Kate Moss and @Nick_Knight unite to create the ANTI-T-SHIRT! This addition to our e-shop is a t-shirt masterminded by Knight and modelled by #KateMoss. The limited edition piece features wording that is visible only during flash photography, and was inspired by Knight’s experiences watching friends pursued relentlessly by the paparazzi. Visit SHOWstudio to watch Moss model our new limited edition t-shirt! Link in bio.

SHOWstudio (@showstudio) tarafından paylaşılan bir video ()