MODA HABER Debora Zakuto

JEREMY SCOTT İLE CESARET ZAMANI

Moda dünyasının yaramaz çocuğu Jeremy Scott, Italia Independent için ilk güneş gözlüğü koleksiyonuna imza atıyor.

jeremy-scott-italia-ind03

Italia Independent, ses getiren marka işbirliklerine bir yenisini daha ekledi. Moda dünyasının yaramaz çocuklarından Jeremy Scott marka için ilk koleksiyonuna imza atıyor. Cesur detayların göze çarptığı koleksiyonda, daha önce denenmemiş bir tasarım anlayışı, yüksek kalite ve teknoloji ile çarpıcı bir buluşma gerçekleştiriyor. Jeremy Scott’ın tasarımlarında yansıttığı alışılmışın dışındaki vurucu tarzı, Italia Independent tasarım ekibi için eşsiz bir ilham kaynağı oluşturuyor.

Italia Independent’ın yaratıcı uzmanlığı ve Jeremy Scott’ın karakteristik enerjisinin eşsiz sinerjisi ile ortaya konan unisex modeller, altı farklı renkte sunuluyor. Koleksiyonu eşsiz kılan özelliklerinden çerçeve içindeki renkli sıvı ise aynalı lensler ile çarpıcı bir uyum ortaya koyuyor. Transparan görünümlü çerçevelerin klasik tasarımına eşlik eden gövde ve saplardaki renkler cesur bir stile atıfta bulunuyor. Çerçeve içerisine entegre edilen renkli sıvı hareket ettikçe, modellerin benzersizliğine de vurgu yapıyor.

jeremyscott

Ünlü tasarımcı bu işbirliği için “Italia Independent uzmanlığı ile beraber ortaya koyduğumuz tasarımları defilemde sunmak benim için çok heyecan vericiydi. İş ortaklarımı her zaman farklı düşünmeye zorlarım,  bu koleksiyondaki çerçevelere entegre edilen sıvı fikri de bu yaklaşımın bir yansıması! Lapo ve ekibi bu meydan okumaya ön ayak olarak, bu sıra dışı fikrimi 6 farklı renkte kusursuz bir şekilde hayata geçirdi.” açıklamasını yapıyor.