MODA HABER allmagazine

GÜZELLİK ONUN GENETİĞİNDE

Cindy Crawford'un kızı Kaia Gerber moda dünyasının radarında. Yeni sezonda Alexander Wang ve Chrome Hearts kampanyasında.

Ekran Resmi 2016-03-25 14.53.29

Daha 15 yaşında bile değil, ama şu ana kadarki hayatının üçte birinde adı, model sıfatıyla birlikte anıldı. Modellik namına kariyerinin ilk işini Versace bünyesindeki genç markası Young Versace’den kaptı. Yalnızca bununla da sınırlı değil, bir Nickelodeon show’u olan Victorious’ta rol keserken de kamera ışıkları üzerindeydi. 13 yaşında Teen Vogue için poz verdi. Laf aramızda, objektifle hısım olmak onun kanında var; zira kimliğinde anne adına ayrılan yerde yazan isim podyumlardan geçen bir efsaneye, Cindy Crawford’a ait. Kaia Gerber’den bahsediyoruz.

all-kaiagerber

Cindy Crawford-Rande Gerber çiftinin en küçük çocuğu olan Kaia, sosyal medyanın da en dikkat çekici yüzlerinden biri. Instagram’da yüz binlere ulaşan bir takipçi kitlesine hitap eden Gerber’in en son gönderilerinden biri, bir günlüğüne sarıya boyattığı saçlarıyla çekilen fotoğrafıydı. Genç model bu haliyle de hayranlarının beğenisini toplamayı başardı. Alexander Wang’in 2016 İlkbahar koleksiyonu tanıtımlarında da boy gösterecek olan Kaia, başarılarıyla daha şimdiden geleceğin podyum ikonları arasına girmeye namzet.