MODA HABER allmagazine

GUCCI’NİN YENİ YÜZÜ VANESSA REDGRAVE

Fazlası var eksiği yok, Vanessa Hanım sadece 79 yaşında!

Kendall ve Gigi gibi genç modeller markaların kampanyalarına çivilenmiş gibi olsalar da, Gucci pop olanı reddediyor. Yeni Cruise 2017 kampanyasının yüzü olarak 79 yaşındaki İngiliz aktris Vanessa Redgrave’le çalışmayı seçen Gucci, güzelliğin ve tarzın yaşı olmayacağını yine yeniden hatırlatıyor.

First look: the #GucciCruise17 campaign, set in the grounds and interior of Chatsworth (@chatsworthofficial), and starring acclaimed actress #VanessaRedgrave, who wears a printed ruffled silk twill top with Web stripe trim and pleated skirt, and the #GucciSylvie bag embroidered with roses. A plush long coat with panther embroidery. #GucciPlaces Creative director: #AlessandroMichele Photographer: @_glen_luchford Art director: @christophersimmonds

Gucci (@gucci) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

Koleksiyonunun yaratıcısı, tasarımcı Alessandro Michele, koleksiyonu “Büyükannenizin dolabından alıp giydiğiniz eteğin her zaman bir punk tarafı vardır.” diye yorumlamış. Beklediğimiz açıklamayı da aldığımıza göre, anneannemizin dolabını yağmalayabiliriz!

The #GucciCruise17 campaign captures a cast of characters, alongside acclaimed actress #VanessaRedgrave in the grounds and interior of @chatsworthofficial, the home of the Duke and Duchess of Devonshire, painting an eclectic portrait of the British spirit. #GucciPlaces Music: The Undertones “My Perfect Cousin” Damian O’Neill, Michael Bradley. 1980 Creative director: #AlessandroMichele Photographer: @_glen_luchford Art director: @christophersimmonds

Gucci (@gucci) tarafından paylaşılan bir video ()

Pamuk Vanessa Teyze, sevgilinle Snapchat’te aşk yaşamadan da iyi bir model olunacağını genç meslektaşlarına öğretiyorsun!