MODA HABER Ezgi Şuekinci

CROCS’TAN YAZ KOLEKSİYONU

Crocs’un yeni koleksiyonu Crocband Platform, kalın topukları ile daha uzun görünmenizi sağlıyor. Hem de konforunuzdan ödün vermeden!

“Yumuşak, rahat, hafif, kokusuz ve dayanıklı” denilince akla ilk gelen marka olan Crocs, yeni koleksiyonu Crocband Platform’u tanıttı. Marka bu kez, ikonikleşen tasarımlarında değişikliğe gitti ve crocs’ların tabanını biraz daha kalınlaştırdı. Böylelikle crocs’lar yazlık elbiselerle, şortlarla ya da pantolonlarla buluşturulmak için mükemmel bir seçim haline geldi.

Aslına bakarsanız “Sonbahar/Tatil 2018 Crocband Platform” koleksiyonunu, Crocs’a popülerlik kazandıran Crocband Clog’ların bir uzantısı olarak düşünebiliriz. Siyah-beyaz, siyah-siyah, lacivert-beyaz, Gri-pembe ve beyaz da dahil olmak üzere pek çok alternatifi bulunan tasarımların en önemli detayı tabana eklenen 1.5 inçlik platform. Yapılan tek değişiklik elbette bununla sınırlı değil. Marka terliklerin daha konforlu olması için de girişimlerde bulunmuş ve topuk kayışlarını daha fonksiyonlu hale getirmiş. Stilinizden hiç bir şey kaybetmeden konforlu bir gün geçirmek istiyorsanız, Crocs’un yeni modellerine mutlaka göz atın. Crocband Platform Collection şuanda www.crocs.com’da satışta!

YAZI EZGİ ŞUEKİNCİ