MODA Debora Zakuto

IŞIKTAKİ KARANLIK; QUE

Yeni sezonda Que geçmişin pop öğelerini maskulen tarzla harmanlayarak özgün ve farklı stillerle karşımıza çıkıyor. Yünden jakarlı kumaşlara, parlak yüzeylerden asimetrik kesimlere Que koleksiyonu sezonun tüm öğelerini harmanlayarak sunuyor. Renklerde ise lacivert, gri ve bordo ön plana çıkıyor. Hazırlayan: Can Çelik

Sonbaharın ilk günlerinde güneşin son demlerini yaşarken yaz hüznünü geride bırakmak için motive olmamızı sağlayan şeylerden biride kuşkusuz alışveriş. Eğer dolabınıza mevsimin koyu renklerini eklemek istiyorsanız, Que koleksiyonu tam size göre. Que’da yeni sezonda minimal parçalarla şıklık yarışına dahil oluyor. Gömlekler, trikolar ve deri ürünler geometrik desenlerin hakimiyetine girerken, üst giyimde karşınıza çıkan transparan detaylı parçalar, önü yırtmaçlı midi boy etekler, asimetrik kesimli elbiseler, uzun bomber yelekler ve dökümlü pantolonlarla Que yeni sezona da yine çok modern. Koyu ve maskulen renk paletiyle siz de modern ve çağdaş bir görünüme bürünmek isterseniz Que hazır olda bekliyor.

1

Turist suitine bel kemeri ve deri çizmelerle yepyeni bir soluk aldırmaya ne dersiniz?

2

Pastel renkleri deri detaylarla buluşturarak bohem havanızı asi bir tavırla sergileyin. Kürk detaylı montlar yine çok popüler.

3

Beyazın masumiyetini, siyahın asaletini çizgi ve ekoseyle buluşturarak sokakların cool kızı olun.

4

Geometrik desenli mini elbisenizle 70’ler ruhunu iliklerinize kadar hissedin.