MODA Debora Zakuto

GWEN STEFANI’NiN PUNK HAREKETİ

Gwen Stefani'yi yıllardır severek dinliyoruz. Onun çılgın hareketlerine ve tarzını severek takip ederken o, her geçen gün bizi şaşırtmaya devam ediyor. Stefani, yıllardır alışık olduğumuz sarı saçlarını değiştirdi! Son hamlesi olan punk tarzı saçları, herkesi cesaretlendirecek boyutta güzel olmuşa benziyor. Sarı, mor ve siyah renklerini bir arada kullanan şarkıcı, makyajını da oldukça belirginleştirdi. Gwen Stefani'nin yeni punk tarzını biz çok sevdik!

LOS ANGELES, CA - MAY 16: Singer Gwen Stefani attends An Evening with Women Benefiting the Los Angeles LGBT Center at the Hollywood Palladium on May 16, 2015 in Los Angeles, California. (Photo by Frederick M. Brown/Getty Images)

Yıllardır alışkın olduğumuz saç rengiyle Gwen Stefani. Platin sarı saçları 90’lardan beri kullanıyordu.

insta

Gwen Stefani yeni saç tarzını Instagram’dan sevenleriyle paylaştı. Platin sarı gelen saçların ortasına siyah bir hat çekilip, uç kısımları mora boyanmış. Stefani yeni saçlarıyla kırmızı rujunu sıklıkla kullanıyor.

Gwen-Stefani-Dip-Dye-Hair3

Onun alışkın olduğumuz makyaj tarzı, eyeliner’sız düşünülemezdi. Fakat son zamanlarda makyajına da belirginlik katıyor. Sevenleri tarafından oldukça beğenilen ve punk akımından ilham alan yeni saçları sizi cesaretlendirdi mi?

BEVERLY HILLS, CA - SEPTEMBER 15: Gwen Stefani and MasterCard team up again to bring an exclusive performance to MasterCard cardholders on October 17th in New York City at Hammerstein Ballroom at the Manhattan Center on September 15, 2015 in Beverly Hills, California. (Photo by Christopher Polk/Getty Images for MasterCard)

Kimilerimizin aklına da bu saç şık kıyafetlerimizi bozar mı sorusu geliyor olabilir. Fakat bu biraz da kişinin tarzıyla alakalı birşey. Gwen Stefani katıldığı davetlerde de yeni saçlarıyla oldukça şık görünüyor. Ne dersiniz?