MODA Debora Zakuto

GUSTO EĞLENCESİ

Yeni sezonda deri ve süet kumaşların ön plana çıktığı, püsküllerin ve dantellerin renklendirdiği, siyah, kırmızı, mürdüm, gri ve ekrunun renk skalasında göze çarptığı taptaze Gusto koleksiyonu şehirli kadının vazgeçilmezlerinden olmak için yeni sezon yarışına korkusuzca dahil oluyor. Hazırlayan: Can Çelik

Bulutlar güneşin önüne geçip bizi gri günler yaşamaya mecbur bıraksa da markalar yeni sezonda yepyeni kıyafetleriyle yüzümüzü güldürmeye başladı. Gusto’da floral desenler, çizgiler, puantiyeler ve geometrik desenlerle bezeli yepyeni koleksiyonuyla sonbaharın tek düzeliğini hareketlendirmeye hazır. Militer ve orman temalarının yanı sıra Asya esintilerininde hissedildiği trikolar, hırkalar, kazaklar, blazerlar ve pantolonlar Gusto’nun adı gibi her ‘zevke’ hitap ediyor. Abiye koleksiyonuyla da davet ve özel gecelerde şıklığınızı devam ettirmeyi kafasına koyan Gusto ile sizde yeni sezonda gözleri üstünüze çevirebilirsiniz.

1

Hangi parça olduğu fark etmez. Siyah kombinlerinizin üstünde renkli çiçekler açtırmak için Gusto tohumlarını çoktan ekmiş.

2

Soğuk kış havalarında mavinin sıcaklığıyla ısınmaya ne dersiniz?

3

Militer renklerle içinizdeki savaşçı kadını ortaya çıkarın.

4

Süet tulumun baharat renkle harmanlanması hiç bu kadar ‘tatlı’ olmamıştı.

5

Tül ve puantiye siyahın asaletiyle taçlanıyor. Başka suç ortağına gerek var mı?