MODA allmagazine

CHERS LES BENJAMINS

Koleksiyon şöyle dursun, başka bir sorumuz daha var: O nasıl bir partiydi öyle?!

MBFW İstanbul’un çarşamba günü Les Benjamins için Soho House’a gittik. Soho House’un eski bina yapısı, mükemmel iç restorasyonu; insanı havaya sokmaya yetiyor zaten. Eh, bir de işin içine Les Benjamins’in cool parçaları, yakışıklılar ve güzel müzik dahil olunca…

Açık havada yapılan SS/17 koleksiyonun sunumu, heyecanlandığımıza değdi cidden. Les Benjamins’in en sevdiğim huyu, detaylarını ince ince işlemesi. Bağırarak dikkati üzerine çekmeyen tasarımlar, günlük hayatta veya gece çıkarken her şekilde rahat ve cool görünümler yaratıyor. Modellerin giydiği custom Nike’lerse şahane! Her zamanki gibi mütevazi Les Benjamins çok iyi iş çıkartmış.

Gelelim şimdi asıl partiye! Soho House’un klas ama bir o kadar underground atmosferi, her katta yaratılmış ayrı bir dünyaydı… Berlin’de tekno dinlerken sanki bir anda başka bir müzik duymaya başlıyorsunuz, ince koridorlar, mermer merdivenler derken bir bakmışsınız Brooklyn’de bir R&B partisindesin. Tepenizde maske takmış siyah ojeleriyle parti fotoğrafçısı TheFuckIsBack, gözünü daha kapatıp açamadan, seni o çılgın parti fotoğraflarının birine konuk ediyor. Sunumun ve partinin fotoğrafları galeride!

Daha uzun uzun yazmak isterdim ama o gece o kadar çok dans etmişim ki, hala yorgunluğu üzerimde!

Bütün fotoğrafları TheFuckIsBack çektiyse TheFuckIsBack’i kim çekmiş?

Bütün fotoğrafları TheFuckIsBack çektiyse TheFuckIsBack’i kim çekmiş?

Hehehehe burada da ben varım ;)

Hehehehe burada da ben varım 😉