MODA Debora Zakuto

OLIVIA PALERMO’DAN STİL İPUÇLARI

MAX&Co.’nun yüzü, uluslararası stil ikonu Olivia Palermo etkileyici bir görünüm için dikkat etmeniz gereken stil kurallarını anlatıyor.

MAX&Co.055_RGB 300dpi landscape

Önemli bir iş toplantısı ya da bir özel gün kutlaması… Her kadının en büyük ikilemi ne giyeceğine karar vermektir.

MAX&Co.’nun yüzü, uluslararası stil ikonu Olivia Palermo imdadınıza koşuyor. MAX&Co. web sitesinde ve sosyal medya sayfalarında Olivia’nın yaratıcı olmak, kombin yapmak, aksesuar kullanımı üzerine yorumlarını ve önerilerini bulabilirsiniz. Amacı ise, bir kadını en güzel gösteren ve hissettiren kıyafetlerden oluşan mükemmel gardırobu oluşturmak:

maxco1. Renk-Kumaş-Orantı İyi styling kaliteli ana parçalar, çarpıcı renkler ve dikkat çekici aksesuarların birleşiminden oluşur. “Gerçek gardırop savaşı; kendi bedeninize yakışacak en doğru rengi, kumaşı ve orantıyı bulmaktır” diyor Olivia. “ Kendin gibi hissetmek ve her durumda kendine güvenmek çok önemlidir. Kıyafetinize sadece bir parça renk katın ve modunuzu yükseltin!” diye de ekliyor.

2. “Sezonluk olma, uzun ömürlü ol” Hızlı ve modern moda hayatında git gide sezonlar ayrıştırılamaz hale geliyor. MAX&Co.’nun bu duruma yaklaşımı ise, bir üründen en fazla kullanımı kazanabilmek. “Her sezon MAX&Co.’da birkaç ürün var ki sizi ilkbahardan yaza, yazdan sonbahara taşıyabilir. Benim en sevdiğim ürünlerden biri geniş paça pantolonlar. İster bir bluz ile ister de kalın bir kazak ile giyebiliyorum. Üzerine bir de yelek aldım mı, işte bu uzun ömürlülük…”

MAX&Co.108_RGB 300dpi landscape

3. “Emin değilsen, şık ol” Biraz fazla efor sarf et ve kıyafetine heyecan kat…. Olivia’nin en sevdiği heyecanlandıran etken kemer. “ Tüm siluetini değiştirebilir bir anda, farklı renklerde kemerlere sahip olmak her zaman işe yarar.”

Olivia Palermo MAX&Co.’nun Şubat 2016’da çıkacak kampanyasının yüzü. İlkbahar – Yaz 2016 sezonunda işe ve eğlenceye giyinmenin sırları onda… Kaçırmayın!