TV Dilruba Karaköse

SEX AND THE CITY KOSTÜMLERİNİ KİM SEVMEZ?

Sex And The City dizisinde ne giyilmiş merak ediyor musunuz? Cevabınız 'evet' ise size önereceğimiz Instagram hesabını takibe alın.

Bir döneme damgasını vurmuş dizilerin ilk sırasında şüphesiz ki Sex and the City yer alıyor. Carrie Bradshaw ve arkadaşlarının ilişkiler üzerine yaşadığı dramalar ve özellikle moda konusunda üzerimizde bıraktığı etkilerle hala akıllarda. Belli ki dizinin sıkı hayranlarından olan Chelsea Fairess ve Lauren Garroni ise dizideki bütün kostümlerin bölüm bölüm gösterildiği bir instagram hesabı oluşturmuşlar. 135 bin takipçisi ile bir çığ gibi büyüyen hesap sanıyoruz ki Sex and the City hayranlarının yeni bağımlılığı olacak.

Later that night when I took my dress off the label read #RichardTyler, not #Dior like I had told everyone. I panicked, thinking I was a fraud, but then realized sometimes it’s not what’s on the inside, but the OUTSIDE that counts in Manhattan. #FuckingCarrie (S3/EP18)

Every outfit on Sex & the City (@everyoutfitonsatc) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()

It seems oppressive that redheads are constantly being told not to wear red or orange, although this outfit may ultimately serve to reinforce that ethos (S1/EP12) #MirandaHobbes #ChurchLook

Every outfit on Sex & the City (@everyoutfitonsatc) tarafından paylaşılan bir fotoğraf ()