TV Yunus Başaran

GAL GADOT’UN YENİ HİKAYESİ

Gal Gadot'un başrolünde yer alacağı yeni yapım Showtime'da yayınlanacak...

Time’s dergisinin dünyayı etkileyen 100 isminden biri seçilen Gal Gadot’un geçtiğimiz yıl gündemi oldukça kalabalıktı. Başrolünde yer aldığı Wonder Woman 2 filminin öngörülmeyen başarısı ve Reebok’ın marka elçisi olması Gal Gadot’un yılına damga vurmuş olabilir ama sıkı durun! Daha hiç bir şey duymadınız.

Gal Gadot, Amerika’nın en önemli kanallarından Showtime’da yer alacak bir yapım için imzayı attı bile. Üstelik, hem Hollywood hem de Dünya tarihine katkısı büyük olan başarılı bir kadını canlandıracağı bir yapımla karşımıza geliyor.

Dünya tarihinde bir filmde çıplak görülen ilk kadın oyuncu ve mucit Hedy Lamarr’ın hikayesini izleyeceğimiz bu yapım kronolojik olarak ekranlara yansıyacak.

Çocuk yaşlarda başlayan oyunculuk kariyerine, eşinden ayrıldıktan sonra Paris’te tanıştığı film devi MGM’in başkanı Louis B. Mayer tarafından gelen teklifi değerlendirmesiyle devam eden Hedy Lamarr, aynı zamanda dünya tarihine adını yazdırmış bir mucit. Kendisi şu anda CDMA, Bluetooth ve Wi-Fi’nin çalışma prensibini ilk bulmuş isimlerden.

YAZI YUNUS BAŞARAN