SOSYAL MEDYA Yunus Başaran

INSTALARM: HAVLUYA SARILMIŞ SAÇLAR

Instagram popüleritesini artırdığı her an karşımıza yeni bir trend geliyor.

Sosyal medya bu dönemde sadece Instagram’dan oluşuyor. Ve sayıları hızla artan Influencer dostlarımızın dünyasının içinde yaşıyoruz. Onların yaptığı her şey, attıkları her adım verdikleri her poz olay oluyor. Kullandıkları aksesuarların saatler içerisinde satıldığı ve popüler olduğu ise aşikar.

@imaanhammam / @ireneisgood

Bu sıralar Instagram’da Influencer dostlarımızın sıkça kullandığı bir aksesuar var. Çok derince düşünmenize gerek olmayan, mücevher ya da hasır şapka türevi değil. Hemen her gün karşılaştığımız saç havlularından bahsediyoruz. Instagram’ın yükselen yıldızı bildiğiniz saç havlusu. Saçlarını havluyla toplamış olan yabancı Influencer’lara ülkemizden de destek veren ler az değil. Biz de size ilkemizin önde gelen Influencer’larının havluya sarılmış pozlarını derledik.

MELODİ ERBİRLİLER

Bugun denize girmis olmanin hakli gururunu yasiyorum 🕺🏽 #allescape

Melodi Elbirliler (@melodielbirliler)’in paylaştığı bir gönderi ()

DAMLA KALAYCIK

Chillin’ ?￰゚モヨ #bozcaada

Damla Kalaycık (@damlakalaycik)’in paylaştığı bir gönderi ()

DUYGU ÖZASLAN

Late late Sundays 🍳 Fotoğraftaki Sirius’u bulunuz.

Duygu Özaslan (@duyguozaslan)’in paylaştığı bir gönderi ()

ECE TARGIT

Avokado gerçekten her öğünüme katabildiğim muhteşem sağlık deposu bir lezzet? Kendileriyle zaten çok yakın olan ilişkimiz şimdi #BakımSırrım Dove Avokado & Kalendula Özlü Duş Jeliyle daha da sıkılaştı ? İçeriden sağlık katarken şimdi duş jeli de tenimi yumuşacık ve mis gibi bırakıyor ?￰゚マᄏ‍♀Siz avokadoyu bakım rutininizde nasıl kullanıyorsunuz? #BakımSırrım etiketiyle yorum bırakın, en yaratıcı rutine sahip 10 kişiye yeni Dove Avokado Yağı & Kalendula Özlü Duş Jeli hediye edeceğim ?￰゚ᆬム?

ece targıt (@ecetargit)’in paylaştığı bir gönderi ()

MERVE YILDIRIM

Hepinize bronzluk yakışıyor ama bana ?￰゚マᄒ‍♂ Şunu anladım ki asla bronzlaşmamalıymışım ? #tbt

Merve Yıldırım (@zodyakli)’in paylaştığı bir gönderi ()

NİHAN ÇUMRALIGİL GÜZEL

Geri dönüş yolculuğuna çıkarken yeni video duyurusunu da yapmadan uçağa binmeyim dedim. Kanalda çok sevdiğim uygun fiyatlı 5 far paletini anlattığım video, story ve profilimde linki var. Ben geri dönüyorum dedim ama lütfen yanlış anlaşılmasın. Önümüzdeki günlerde Barcelona-Ibiza-Mallorca hattından daha çooooook fotoğraf paylaşırım çünkü geçtiğimiz haftaların gezmesi ve yatışı bana evden çıkamadan, saç baş dağınık, maniküre gidecek zaman bile bulamadan bilgisayar başında çürümeli günler olarak geri dönecek. Instagram’ın yalan dünyası ile paylaşmaya pek uygun değil yani. Stoktan yerken görüşürüz …. #barcelona #niyanspainvacay #spain?￰゚ヌᄌ #spain #spanishsummer #barcelonacity #placadecatalunya #vacation #vacay #vacayvibes #vacaymode #summer #summer18 #summer2018 #summertime #?

Nihan Guzel (@niyans)’in paylaştığı bir gönderi ()

DUYGU GENÇ

Geçen hafta Titanic Bodrum Otel’de Okanla harika bir tatil yaptığımızı biliyorsunuz?￰゚マᄐ Sizde böyle bir tatile ne dersiniz? Yapmanız gereken sadece @titanichotels ‘ in son postundaki yarışmaya katılmak ?

Duygu Genç (@duygugencofficial)’in paylaştığı bir gönderi ()


YAZI YUNUS BAŞARAN