KÜLTÜR allmagazine

ŞEHİRDE NELER OLUYOR?

Hafta sonu da dahil nerede ne var? Hiç yorulma, planını biz çoktan yaptık, sana kalan tek şey biletini almak.

Zeytinli Rock Festivali 2016

Zeytinli Rock Festivali bu yıl 5 gün ile karşımıza çıkıyor. Geçtiğimiz sene toplam 100.000’den fazla müzikseveri buluşturarak, izleyici rekoru kırmayı başaran Zeytinli Rock Festivali 24 – 28 Ağustos tarihleri arasında Dalyan Sahili’nde “deniz, kum, güneş ve %100 rock müzik” sloganı ile yola çıkarak bu yıl da Türkiye’deki rock ve alternatif müzik dünyasının en iyi sanatçı ve gruplarını bir araya getiriyor.

24 Ağustos – 28 Ağustos, Balıkesir Edremit Akçay Zeytinli Dalyan Sahili

Biletler şuradan

 

Bülent Ortaçgil – Erkan Oğur – İsmail Hakkı Demircioğlu

Türkiye’de müziğin efsaneleri arasına adlarını yazdırmış olan üç aykırı müzisyen bir arada İzmir ile buluşuyor. Bülent Ortaçgil, Erkan Oğur ve İsmail Hakkı Demircioğlu’yla unutulmaz bir müzik yolculuğuna çıkacaksınız, benden söylemesi.

25 Ağustos Perşembe, 21:00, İzmir Bostanlı Suat Taşer Tiyatrosu

Biletler şuradan

 

Cahit Berkay & Anadolu Senfoni Orkestrası


Anadolu ruhunu notalarla ölümsüzleştiren Cahit Berkay, 26 Ağustos’ta ENKA Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu’nda sizlere tarifsiz bir gece yaşatacak. Sayısız esere imza atan, “Selvi Boylum Al Yazmalım”, “Devlerin Aşkı”, “Çiçek Abbas” gibi unutulmaz filmlerin unutulmaz şarkılarının yaratıcısı Cahit Berkay, Anadolu Senfoni Orkestrası ile farklı bir deneyim sunacak.

26 Ağustos Cuma, 21:15, İstanbul ENKA Eşref Denizhan Açık Hava Tiyatrosu

Biletler şuradan

Chill-Out Festival Çeşme 2016

Lounge FM 96 tarafından düzenlenen Chill-Out Festival, müzik tutkunlarını Ege’nin muhteşem havası ve Lounge FM’in müzikal seçkisi eşliğinde 27 Ağustos’da Fun Beach’in eşsiz atmosferinde buluşturuyor. Farklı temeller üzerinde müzik yapan gruplar ve şarkıcılarla keyifli bir festival bizleri bekliyor.

27 Ağustos Cumartesi, 12:00, İzmir Çeşme Fun Beach Club

Biletler şuradan
Kenan Doğulu

Bodrum’un en özel konser mekanlarından Bodrum Antik Tiyatro, Kenan Doğulu’yu ağırlamaya hazırlanıyor. Muhteşem sahne enerjisiyle 90’lardan günümüze en sevilen hitleriyle müzikseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak olan Kenan Doğulu Bodrum’u sallayacak..

27 Ağustos Cumartesi, 21:15, Muğla Bodrum Antik Tiyatro

Biletler şuradan

 

Anlatılan Senin HikayendirCengiz Toroman’ın yazıp yönettiği ”Anlatılan Senin Hikayendir” tiyatro severlerle buluşuyor. Tek kişilik oyunun başrolü ise Levent Üzümcü’ye emanet. “Bir insanı tanımak demek, onun hikayesini bilmek demektir.” Gülerken ağladığımız, ağlarken güldüğümüz bir oyun bu.

29 Ağustos Pazartesi, 21:00, İzmir Bornova Açıkhava Tiyatrosu

Biletler şuradan

 

Yalınayak Müzikhol

Eleştirmenlerden pozitif yorumlar alan Kumbaracı50’nin Yalınayak Müzikhol isimli oyunu 29 Ağustos’ta UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde. UNIQ Açık Hava Sahnesi yaz gecelerinizi güzelleştirmeye devam ediyor.

29 Ağustos Pazartesi, 21:00, İstanbul UNIQ Açık Hava Sahnesi

Biletler şuradan

 

Kurtalan Ekspres & Flört

İki farklı ve köklü müzik grubu Kurtalan Ekspres ve Flört Ataşehir’i ayağa kaldırmaya geliyor. Özgün soundlarıyla yıllara meydan okuyan müzisyenleri dinleyerek harika bir müzik gecesine IF Permormance Hall’un Ataşehir sahnesinde şahit olacağız.

30 Ağustos Salı, 21:00, İstanbul IF Permormance Hall

Biletler şuradan