KÜLTÜR allmagazine

ŞEHİRDE NELER OLUYOR?

Planınızı biz çoktan yaptık sevgili ALL okuyucusu, hafta boyunca etkinlik ajandamız rehberiniz olacak!

Enrique Iglesias

16 Ağustos Salı günü Latin popun ünlü ismi Enrique Iglesias, saat 22:00’da Kır Aktivite alanında sahnede olacak. Dünya çapında toplamda 137 milyondan fazla albüm satış rakamlarına ulaşan İspanyol şarkıcı, aktör, prodüktör ve besteci Enrique Iglesias, hareketli sahne performansı ile EXPO 2016 Antalya’da sevenleri ile buluşuyor.

16 Ağustos Salı, 22:00, Antalya Expo 2016 Kır Aktivite Alanı

Biletler şuradan

 

Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars

Ülke sınırlarını aşan müzik ve şovlarıyla Ayhan Sicimoğlu & Latin All Stars, 17 Ağustos’ta Çeşme Hayal Kahvesi’nde sahne alıyor. Bolero’lar, Salsa’lar, Caca’lar ve özel sürprizlerle müziğe doyamayacağiniz harika bir gece sizleri bekliyor. Ayhan Sicimoğlu’nun inanılmaz enerjisi ile çok keyifli bir yaz akşamına hazır olun!

17 Ağustos Çarşamba, 21:00, İzmir Hayal Kahvesi Çeşme Marina

Biletler şuradan

 

Ceylan Ertem

Şarkıcı ve şarkı yazarı Ceylan Ertem yurt içi ve yurt dışı konserlerine durmaksızın devam ediyor. Ülkenin her noktasına ekibi ile birlikte saf ve güzel müzik yapmak için yolculuklar yapan Ceylan Ertem’in bu seferki durağı Marmaris Amfi Tiyatro.

18 Ağustos Perşembe, 21:00, Muğla Marmaris Amfi Tiyatro

Biletler şuradan

 

Yeni Türkü

60 m2 VIP Card tarafından düzenlenen “Müzik Boğaz’dan Gelir” tekne konserlerine, 10 Ağustos’ta Yeni Türkü konuk oluyor. Unutulmaz bir sahne performansıyla Yeni Türkü’yü denizin ortasında izleme şansını kaçırmayın.

19 Ağustos Cuma, 19:10, İstanbul Müzik Boğaz’dan Gelir Teknesi

Biletler şuradan

 

Büyük Ev Ablukada
“Büyük Ev Ablukada”nın içten akustik performansı Anadolu Yakası’na geliyor. Kendilerine ait oluşturdukları müzik ile farklılık yaratan grup büyük bir dinleyici kitlesine çoktan ulaştı. Canlı performanslarını gördüğünüzde bunun nedenlerini çok daha iyi anlayacaksınız. Onlar gerçekten sahnede iyiler.
19 Ağustos Cuma, 20:30, İstanbul Akasya Kültür Sanat

Biletler şuradan

 

Electropol Festival 2016
Elektronik müziğin gizemli şehri, Electropol Festival 2016 ile yükseliyor. Üstelik şehrin kalbindeki elektronik metropolün kapıları bu kez İstanbul’un nefes alanı Lifepark’a açılacak. 20 Ağustos’ta bir günlüğüne kalkacak surların arkasında dünyaca ünlü DJ’ler ile 2 ayrı sahnede elektronik müziğin tüm çeşitleri, gün boyu sürecek çok sayıda aktivite, orman içinde muhteşem bir atmosfer ve pek çok sürpriz ile 10 saatlik unutulmaz bir festival deneyimi Electropol halkıyla buluşacak. Eşsiz bir deneyim olacağı kesin!

20 Ağustos Cumartesi, 20:30, İstanbul Life Park

Biletler şuradan

 

MSA – Şekersiz

Şekersiz tatlılar tam benlik diyorsanız bu etkinliği kaçırmayın. Yazın son demlerine yaklaşsak da tatil formunuzdan ödün vermek istemeyenler ve rafine şeker kullanmadan yaz meyvelerinin doğadan gelen halleriyle nefis tatlılar yapmak isteyenleri harika bir etkinlik bekliyor.

21 Ağustos Pazar, 10:00, İstanbul Mutfak Sanatları Akademisi (MSA)

Biletler şuradan